Sunday, May 26th

Son Gncelleme:06:13:18 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Yönetimden Kaymakam Ümit Hüseyin Güney'e Ziyaret

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 4.Grup'ta mücadele eden Ünye 1957 Spor yönetim kurulu üyeleri kulüp başkanı Murat Ülgen idaresinde Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney'i ziyaret ederek teşekkür plaketi takdim ettiler.

 

Devre arasında yönetim sorunu ile boğuşan ve kayyuma gitme tehlikesi ile karşı karşıya kalan Ünye 1957 Spor Kulübü'nün tekrar yönetim oluşturularak ligdeki yoluna devam etmesi konusunda çaba harcayan ve oluşturulan yeni yönetime de destek vererek takımın sahaya çıkmasında önemli katkısı olan Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney yeşil-beyazlı kulüp yönetimi tarafından makamında ziyaret edildi.

Ünye 1957 Spor Kulüp Başkanı Murat Ülgen ve yönetim kurulu üyeleri Hamza Alp, Mustafa Çakmakçı, İrfan Tosun, Murat Özkaya, Cavit Arslan'ın hazır bulunduğu ziyarette başkan Murat Ülgen tarafından kaymakam Ümit Hüseyin Güney'e çiçek ve plaket takdim edildi. Yönetim kurulu adına kulüp başkanı Murat Ülgen, kaymakam Ümit Hüseyin Güney'e kulübe katkılarından dolayı teşekkür etti. Sıcak ve samimi bir sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette konuklarını ağırlayan kaymakam Ümit Hüseyin Güney, Ünye 1957 Spor Kulübü yönetimine ve yeşil-beyazlı takıma başarı dileklerinde bulundu.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.