Thursday, Jun 20th

Son Gncelleme:04:37:15 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Ünye 1957 Spor, Turhalspor’u Bekliyor

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 4.Grup’ta son iki maçına odaklanan ve ligde doğrudan kalma yolunda 4 puanlık avantajını son iki haftaya taşıyan Ünye 1957 Spor, Pazar günü misafir edeceği Turhalspor karşısında 3 puanı kazanıp hedefine 1 hafta önce ulaşmak istiyor.

 

Salı gününden itibaren Turhalspor maçının hazırlıklarını sürdüren Ünye 1957 Spor, maçın son provasını Ünye Şehir Stadı’nda Perşembe günü yaptı. Topla ısınma çalışması ile antrenmana başlayan Ünye 1957 Spor, yarı sahada çift kale maç yaparak Turhalspor maçının son provasını yapmış oldu.

Teknik Direktör Çağlar Çakır, Turhalspor maçını kazanarak ligde doğrudan kalma hedeflerini son maça bırakmadan gerçekleştirmek istediklerini söyledi. Ladik Belediyespor deplasmanında rahat kazanabilecekken yapılan bireysel hataların sonucu etkilediğini ve birçok fırsatı da değerlendiremediklerini sözlerine ekleyen Çağlar Çakır ligde doğrudan kalma hedeflerini Ladik deplasmanında gerçekleştiremediklerini, Turhalspor maçını kazanarak bunu başaracaklarını ifade etti.

Turhalspor maçından 3 puan bekleyen yeşil-beyazlılarda Muhammet Taşdemir ve Yasin Karagöz’ün sakatlıkları büyük ölçüde geçerken bu maçta oynayıp oynamayacakları ise maç saatinde belli olacak.

Pazar günü saat 15.00’te Ünye Şehir Stadı’nda oynanacak Ünye 1957 Spor-Turhalspor maçını Hatay Bölgesi hakemlerinden Hasan Yüncüoğlu, Muhammet Munir Dadı, Talha Zorver, Erhan Kaya yönetecekler.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.