Wednesday, Aug 21st

Son Gncelleme:04:29:07 AM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Ünye 1957 Spor'dan Olağanüstü Kongre Kararı

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Bölgesel Amatör Lig'de sezonu 3. sırada bitirerek önümüzdeki sezonu bekleyen Ünye 1957 Spor'da Murat Ülgen başkanlığındaki yönetim kurulu bugün yaptığı toplantıda olağanüstü kongre kararı aldı. Alınan kongre kararı ile takvim işlemeye başladı ve 12 Haziran 2019 tarihinde yapılacak kongre çoğunluk sağlanamazsa 19 Haziran 2019 tarihinde çoğunluk aranmaksızın yapılacak.

 

Ünye 1957 Spor Yönetim Kurulu yapmış olduğu toplantı sonucunda kongre kararı aldı. Konuyla ilgili bir açıklama yapan basın sözcüsü ve genel sekreteri İrfan Tosun "Ünye 1957 spor yönetim kurulu olarak bu akşamki yapmış olduğumuz toplantı sonucunda 12 Haziran'da kongre kararı aldık. Başta taraftarımız olmak üzere Ünye 1957 Spor'u hiçbir zaman yalnız bırakmayan yöneticilerimize, bakanımız Sayın Yavuz Selim Kıran beye, Kaymakamımız Ümit Hüseyin Güney'e, Belediye başkanımız Hüseyin Tavlı'ya, çok teşekkür ediyoruz. Ünye 1957 Spor'u devraldığımızda 108 bin lira borcu vardı, kısa sürede bu borcu kapattık ve şuan borcumuz bulunmamaktadır.  Yeni sezon başlamadan görevi devralacak olan ekip daha güzel, daha geniş kapsamlı bir çalışma yapması için böyle bir karar aldık. Ünye 1957 Spor'da görev almak, yönetici olmak isteyen hiç kimsenin önünü kesmek istemiyoruz. Biz Ünye 1957 Spor'un zaten yönetimsiz kalacağına inanmıyoruz, ancak bu karar sonucunda daha güçlü bir ekip olacağı kanaatindeyiz. Ünye 1957 Spor yönetim kurulu olarak almış olduğumuz bu kararın Ünye’mize, Ünye 1957 Spor'umuzu sevenlerimize hayırlı olması temenni ediyoruz " dedi.

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.