Sunday, Jan 26th

Son Gncelleme:07:02:00 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Ünye 1957 Spor için Gazeteci Alp Adaylığını Açıkladı

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Ünye 1957 Spor Kulübü Başkanlığına Gazeteci Hamza Alp adaylığını açıkladı.  Geçtiğimiz Çarşamba Günü düzenlenen olağanüstü kongrede yeterli çoğunluk sağlanamaması ve başkanlığa aday çıkmaması sonucu kongre 19 Haziran Çarşamba günü saat 17:30’a ertelenmişti.

 

Ünye 1957 Sporun daha ileri taşınması gerektiğinin altını çizen Hamza Alp yaptığı basın açıklamasında yönetimini tanıtarak Ünye 1957 Spor’u eski günlere döndürmek için aday olduğunu belirtti. Alp açıklamasında," Geçtiğimiz hafta çarşamba günü yapılan olağanüstü kongrede yeterli sayıya ulaşamadığımız için kongre 19 Haziran gününe ertelendi. Seçim yapılmadan önce bir kaos ortamının olmadığını göstermek adına Hamza Alp başkanlığında bir yönetim oluşturduk. Tabi bu konular paraya baktığı için Hamza Alp olarak bizlerde bir para yok. Ancak İstanbul'daki iş adamlarımız futbolcu menajerleri ile birlikte bir yönetim oluşturarak Ünye 1957 Sporu Bal Liginden 3. Lige çıkarmak için çalışıyoruz. Hedefimiz Ünye 1957 Sporda her zaman şampiyonluk olduğu için bizlerinde hedefi şampiyonluktur. Bal Liginde olmamamız gerekiyor. Bu yüzden ben ve ekibim ilk olarak Ünye 1957 Spor'u 3. Lige çıkarmaktır. Bu iş adamları neden Ünye 1957 Spor'la ilgileniyorlar diye sorarsak. Ünye'ye gelen futbolcuları menajerleri oldukları için onları futbol kulüplerine satacaklar. Satmak içinde en güzel şehir Ünye olduğunu herkes bildiği için bizlerde Bal Liginden takımı şampiyonluğa çıkaracağız. "dedi.

“Para Verin Diye Kimsenin Kapısını Çalmayacağız”

Ünye 1957 Spor için kimseden yardım istenmeyeceğini ifade eden Alp,"Bizler bu 5 yıllık süre içerisinde bize para verin diye hiç bir kapıyı çalmayacağız. Tabi iş adamlarımız mutlaka bağış yapacaklardır. Ama biz lige giremiyoruz, Ünye 1957 Spor batıyor gibi mazeretlerimiz kesinlikle olmayacaktır." ifadelerini kullandı.

Telif Hakkı © 2020 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.