Monday, Jan 27th

Son Gncelleme:06:58:41 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Ünye 1957 Spor'da Yıldıran Dönemi!

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 4.Grup'ta ilk devreyi 4 puanla son sırada bitiren Ünye 1957 Spor'da olağanüstü kongrede sonuç alınamayan yeni yönetim oluşturma çabalarında nihayet sonuç alındı ve yeşil-beyazlı kulübün yeni yönetimi Ahmet Yıldıran başkanlığındaki yönetim kurulu oldu.

 

Olağanüstü Genel Kurul Kararının ardından yapılan kongrelerde netice alınamayan Ünye 1957 Spor'un yeni yönetimi belli oldu. Olağanüstü Genel Kurul Toplantısının ikincisinde listesi ile kongreye katılan ancak çoğunluk sağlanamadığı gerekçesiyle yönetimi alamayan Ahmet Yıldıran kulübün yönetimsiz kalmaması adına bir süredir yürüttüğü yönetim oluşturma çabalarında sona geldi ve yeşil-beyaz kulüp yönetimini resmen almış oldu.

Dün akşam Atatürk Parkı Sosyal Tesislerinde geniş katılımlı yapılan toplantıdan Ahmet Yıldıran başkanlığında yeni yönetim kurulu Ünye 1957 Spor'un bundan sonraki sürecini yönetecek ekip olarak çıktı. Toplantıda Ünye Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı ve Ak Parti Ünye İlçe Başkanı Kenan Selim Argan’ın girişimiyle yeni yönetim şekillendiği oluşturulduğu belirtildi. Toplantıda Kaymakam Ümit Hüseyin Güney ve Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı'nın desteğini de alan Ahmet Yıldıran'ın ekibinde çok sayıda iş adamından oluşan isimlerin bulunduğu gelen bilgiler arasında.

Ünye 1957 Spor'un yeni Başkanı Ahmet Yıldıran göreve geldiği ilk saatlerde takımın teknik kadrosunu belirlediği, Ünye 1957 Spor'un başına teknik direktör olarak Mehmet Dönmez ve Cihan Özal ile her konuda anlaştığı yönünde bilgiler sosyal medya hesaplarından paylaşıldı. Teknik kadro sorununu jet hızıyla çözen Başkan Yıldıran şimdi de gözünü transfere çevirdi. İcraatlarına hızlı başlayan Ahmet Yıldırım ve ekibi önümüzdeki günlerde transferlerde ses getirecek isimlere imza attıracağı öğrenildi.

Telif Hakkı © 2020 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.