Tuesday, Jan 28th

Son Gncelleme:07:06:45 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Ünye Gençlerlerbirliği basketçileri seçmelerde başarılı oldu

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından organize edilen, Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Basketbol İl Temsilciliği’nin ortaklaşa düzenlediği Yıldız erkek ve kız basketbol seçmelerine Ünye’den katılan Ünye Gençlerbirliği basketçileri seçmelerde göz doldurdu.

 

Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından milli takım alt yapısını güçlendirmek ve milli takıma genç oyuncular kazandırmak amacıyla Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Basketbol İl Temsilciliği organizesinde gerçekleştirilen yıldız kız ve erkek basketbol seçmeleri Ordu Merkez Kapalı Spor Salonu’nda yapıldı. Seçmelere Ünye’den Ünye Gençlerbirliği Kulübü yıldız kızlar kategorisinde katıldı. Yapılan seçmeler sonunda salonda iyi bir performans gösteren Ünye Gençlerbirliği Kulübü sporcuları Selinay Balcı, Gamze Kısbet, İlknur Korkmaz, Yasemin Sena Şimşek Ordu İl Karmasına seçilen sporcular arasına girdiler. Seçmeler sonunda Ordu Karması Yıldız Kız Basketbol takımına kabul edilen Ünye Gençlerbirliği Kulübü sporcuları 22-25 Ocak 2015 tarihleri arasında Tokat’ta düzenlenecek turnuvada mücadele edecekler.

Ünye Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Serdar Abay ve bayan basketbol takım antrenörü Fatih Öztürk, Ordu Karmasına seçilen 4 oyuncularının performansından çok memnun olduklarını ifade ederlerken kulüp olarak basketbolda önemli başarılara imza atmaya devam edeceklerini ifade ettiler.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2020 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.