Wednesday, Jan 29th

Son Gncelleme:07:06:45 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Basketbol Grup Müsabakaları Ünye'de!

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Okul Spor Faaliyetleri kapsamında düzenlenen Basketbol Küçük Erkekler ve Küçük Kızlar Grup Müsabakaları Ünye'de yapılacak. Üç Gün sürecek müsabakaların adresi ise Ünye Spor Salonu ve Mustafa Rakım Anadolu Lisesi Salonu...

 

İllerinde dereceye girerek grup müsabakalarına katılmaya hak kazanan 11 Erkek ve 11 Kız toplam 22 takımın mücadele edeceği karşılaşmalar 8-10 Şubat tarihleri arasında Ünye Spor Salonu ile Mustafa Rakım Anadolu Lisesi Spor Salonlarında oynanacak.

11 takımın bulunduğu Küçük Erkek Basketbol Grubunda ve yine 11 takımın bulunduğu Küçük Kızlar Basketbol Grubunda, Amasya, Ankara, Çorum, Erzincan, Giresun, Rize, Samsun, Sinop, Sivas, Tokat ve Trabzon illerini temsilen okul takımları hünerlerini Ünye’de sergileyecekler.

İşte Basketbol Ünye Grup Müsabakalarına Katılacak Takımlar:


Telif Hakkı © 2020 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.