Monday, Feb 18th

Son Gncelleme:05:46:31 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Bayan Basketçiler Ünye Belediyesi'nde...

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Ünye Bayan Basketbol takımı sporcuları ve yönetim kurulu üyeleri Ünye Belediyesi'ni ziyaret etti. Ziyarette Başkan Vekili Bekir Şimşek ile görüşen bayan basketbol takımı destek istediler.

 

Ünye Bayan Basketbol takımı sporcuları ve yönetim kurulu üyeleri, Osman Koç, Abdurrahman Sarıkaya, Ali Öztürk, Ahmet Çamoğlu, Gökan Beşikcioğlu ve Takım koçları Şenol Yerlikaya Ünye belediye başkan vekili Bekir Şimşek’i başkanlık makamında ziyaret ettiler.

Ünye Bayan Basketbol Amatör spor kulüp başkanı Osman Koç, amatör bir spor kulüp’ün desteklendiği taktirde bir çok başarıya imza attığını gördük. Bizim gibi amatör spor kulüplerinin ayakta kalma mücadelesinde bizleri destekleyen herkese minnettarız. Sezon boyunca sporcularımız özveriyle çalışıp Ünye adına gurur duyacağımız başarıların altını çizmişlerdir. Sporcularımızın hiçbir maddi çıkar ve kazançları yoktur. Tek istekleri verdikleri her mücadelede en iyi olanı başarabilmek ve temsil ettikleri Ünye mizin adını her yerde duyurabilmektir. Bu amacı güden bizim gibi Amatör spor Kulüplerine Ünye halkı , Ünye’nin esnafı ve önde gelenleri Maddi ve manevi desteklerini esirgememeli desteklemelidir.

Takım koçu Şenol Yerlikaya, sezon boyunca bazı maddi kaynak sıkıntısı yaşamamıza rağmen takımımız üzerine düşeni fazlasıyla yapıp, gurur duyacağımız başarılara imza atmıştır. Ağustos- Eylül aylarında başlayacak yeni sezonda tüm Ünyelilerin desteğini görmek bizleri mutlu edecektir. Biz amatör Ünye Bayan Basketbol takımı , bizlere sponsor olacak her türlü desteği bekliyoruz. Ünye adına kazanılan başarılar desteklenirse bu başarıların fazlasını Ünye ye kazandırabiliriz dedi.

Ünye belediye başkan vekili Bekir Şimşek, Amatör Spor kulüplerin de uğraşı vermek maddi manevi özveri istiyor. Sporcu ve Yönetim kurulunda bulunan üyeleri, takım sorumlularını gösterdikleri özveri ve başarılarından dolayı kutluyorum. Tabiki şu an başkanlık vekili olarak bu makamda bulunuyorum, ama şunu söyleyebilirim ki Ünye Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu, Amatör spor kulüplerine, sporcu gençlere her zaman destek vermiştir. Bizler Ünye belediyesi olarak , gelecek adına Ünye adına yapılacak olan her türlü hizmetin her zaman arkasındayız, destekçisiyiz.  Bizler her zaman Ünye’nin hizmetindeyiz dedi.

Haberordu

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.