Tuesday, Feb 25th

Son Gncelleme:06:35:13 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Sait Demirci, Kongreden Güçlenerek Çıktı

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Bölgesel Amatör Ligdeki temsilcilerimizden Fatsa Belediyespor’un kongresinde Sait Demirci Başkanlığındaki yeni yönetim kurulu salt çoğunluğun oyunu alarak yeniden göreve getirildi.


Fatsa Belediyesi Kültür Sarayı’nda 21.06.2011 Salı günü saat 10.00’da yapılan kongrede Sait Demirci tek liste ile aday oldu. Yapılan seçimde salt çoğunluğun oyunu alan Başkan Sait Demirci’nin listesi Fatsa Belediyespor’un yönetimine tekrar seçilmiş oldu. Sait Demirci’nin önceki yönetim kurulundan bazı isimlere yer vermediği listede yeni isimler yer aldı. 13 kişilik yönetim kadrosunu 17’ye çıkartan Başkan Demirci daha güçlü bir şekilde tekrar yönetime gelmiş oldu.
Başkan Sait Demirci ve ekibi önümüzdeki hafta bir araya gelerek görev dağılımı yapacaklar.

İşte Fatsa Belediyespor’un Sait Demirci başkanlığındaki yönetim listesi
1-Sait Demirci 2- Muharrem Aktepe 3-Ahmet Aydemir 4-Yılmaz Şerbetçi 5-Abdullah Uçar 6-Erdem Yuva 7-Murat Yıldız 8-Mehmet Eroğlu 9-Arif Uyur 10-İlhan Mollaoğlu 11-Muammer Coşkun 12-Hasan Arıca 13-Nihat Ece 14-Salih Yırtıcı 15-Cenan Kır 16-Adnan Şahinoğlu 17-İsmail Coci

HABER:SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2020 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.