Tuesday, Feb 25th

Son Gncelleme:06:35:13 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Fatsa Belediyespor Osman Hoca ile devam dedi

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Fatsa Belediyespor kongresinde tekrar göreve getirilen Başkan Sait Demirci ve yönetimi henüz görev dağılımı yapmadan önümüzdeki sezon için önce Teknik Direktör konusunu halletti.


Geçtiğimiz sezon ligin 5. Haftasında Ergin Döner’den boşalan Teknik Direktörlük görevine getirilen Osman Kastan, önümüzdeki sezon Fatsa Belediyespor’u çalıştırmaya devam edecek. Kongreden güçlü bir şekilde çıkan ve güven tazeleyen Başkan Sait Demirci ve ekibi Osman Kastan ile tekrar anlaşmaya vardı.

Osman Hoca ile devam diyen Fatsa Belediyespor önümüzdeki hafta görev dağılımı yaptıktan sonra sarı-lacivertli takımı 3.lige taşıyacak transfer çalışmalarına başlayacak. Bu arada kulübe yakın kaynaklardan edinilen bilgiye göre yeni sezonda 3.lig hedefini gerçekleştirmek isteyen Fatsa Belediyespor mevcut kadrodan birçok futbolcusu ile yollarını ayıracağı gelen bilgiler arasında...

HABER:SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2020 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.