Tuesday, Feb 25th

Son Gncelleme:06:35:13 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Fatsa Belediyespor’dan Transfer Atağı

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Bal ligi temsilcimiz Fatsa Belediyespor transfer bombalarını ardı ardına patlatmaya başladı. Profesyonel lig özleminde bu yıl işi şansa bırakmak istemeyen Fatsa Belediyespor yönetimi transferde elini çabuk tutarak bir çok önemli futbolcuyu kadrosuna dahil etti.

 

2011-2012 sezonuna şampiyonluk parolası ile start verecek olan Fatsa Belediyespor, Teknik Direktör Osman Kastan ile tekrar anlaştıktan sonra transfer çalışmaları kapsamında iç transferde Mehmet Aslan, Özgür Yüce ve Serkan Altun ile tekrar anlaşırken Metin ile tekrar görüşme kararı aldı.

Dış Transferde Önemli futbolcularla Anlaşma yapıldı
Fatsa Belediyespor Basın Sözcüsü Abdullah Uçar, SPOR AKSİYON’a yaptığı açıklamasında dış transferde Küçükçekmece’den Recep, Bartınspor’dan Mesut, Yomraspor’dan Nevzat, Deniz, Numan, Yalıspor’dan Ahmet Durmuşoğlu, Zonguldak Ereğli’den Yusuf, Kilimli Belediyespor’dan eski Orduspor kalecisi Mustafa, Espiyespor’dan Necati ve Bafraspor’dan Mehmet Uslu ile anlaşmaya vardıklarını belirtti.

Geçen sezonki takımdan geniş çaplı revizyon yapan Fatsa Belediyespor iç transferde sadece 3 futbolcusu ile anlaşırken Metin ile  de görüşerek anlaşmaya çalışacak.

Abdullah Uçar: “Hedefli Bir Takım Kurduk”
Fatsa Belediyespor Basın Sözcüsü, transferle ilgili yaptığı değerlendirmede, profesyonel lige çıkma için bu sezon işi şansa bırakmak istemediklerini bunu gerçekleştirmek amacıyla da hedefli bir takım kurduklarını söyledi. Uçar, “ Transferlerimiz henüz bitmiş değil. Geçen sezondan 3 futbolcumuz ile anlaştık. Metin ile görüşme yapacağız. Hedefi olan bir takım kurduk. Dış transferde kadromuza önemli oyuncuları katmış bulunuyoruz. Transferlerimiz devam edecek. Geçtiğimiz sezon Bal ligine iyi başlayamamıştık. Daha sonra bir ivme yakalayarak şampiyonluk yolunda şansımızı sürdürürken hesapta olmayan beraberlikle hedefimizden uzaklaşmıştık. Bu sezon işimizi şansa bırakmak istemiyoruz. Hedefimiz profesyonel lige çıkmak. Bu amaçla transferlerimizi sürdüreceğiz. Takıma alt yapıdan katacağımız futbolcularla kadromuzu genişleteceğiz. Fatsa şehri 3.ligi kaldırabilecek ölçülere sahip bir ilçe. Orduspor’un Süper lige, Ünyespor’un 2.lige çıktığı bir zamanda artık Fatsa Belediyesporumuzun yeri profesyonel ligdir” açıklamasında bulundu.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2020 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.