Sunday, Sep 24th

Son Gncelleme:07:28:04 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Ünyespor’un alt yapı yıldızları: 3- Ömer Faruk Coşdan

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 8
ZayıfMükemmel 

Ünyespor alt yapısında yıldızı parlayan futbolculardan Ömer Coşdan’ın şimdiden hedefi A takıma yükselmek ve burada kendisini ispatlamak.


Geçtiğimiz sezon U-15 ve U-16 takımındaki performansı ile alt yapılarına futbolcu arayan birkaç kulübün gözüne girmeyi başaran Ömer Coşdan güçlü fiziği ile şimdiden A takıma yükselmeyi hedefliyor. Orta sahada görev yapan genç futbolcu ilköğretim okulu öğrencisi iken Beden Eğitimi Öğretmeninin önerisi ile Ünyespor alt yapısında futbola başladı. Alt yapıda başarılı futbolu ile hocalarının gözüne girmeyi başaran Ömer Coşdan kendi yaş kategorisinde orta sahanın değişmez elemanı oldu.

Bu sezon U-16 ve U-17 takımı ile çıktığı karşılaşmalarda mücadeleci futbolu ile yine ön plana çıkan Ömer Coşdan 6 sezondur alt yapıda kendini geliştirerek şimdiden A takımı hedeflediğini söyledi. 1996 doğumlu genç futbolcu iyi top saklamasının yanı sıra top çalma tekniği ile de göze batıyor. Hava toplarında da bir hayli etkili olan Ömer Coşdan sağ ayağını duran toplarda çok etkili kullanabiliyor. Kuvveti ile de ön plana çıkan genç futbolcu TRT SPOR tarafından düzenlenen Futbolun Prensi programı seçmelerinde de beğenilmişti.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2017 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.