Sunday, Sep 24th

Son Gncelleme:07:28:04 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Yunus daha iyi olacak

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 2
ZayıfMükemmel 

Taha Kenanoğlu ile birlikte profesyonel yapılan ve Nazilli Belediyespor karşılaşmasının son dakikalarında oyuna giren Yunus Şimşek güçlü fiziği ile tam bir stoper imajı çizerken konuk takımın güçlü futbolu karşısında zor anlar yaşayan savunmada kendini gösteremedi.


1994 doğumlu genç futbolcu Taha Kenanoğlu ile birlikte geçtiğimiz hafta profesyonel olan bir diğer oyuncu olarak Nazilli Belediyespor maçının 77. Dakikasında tecrübeli stoperlerimizden Mustafa Emre Horoslu’nun yerine oyuna dahil oldu. Maç rakip takım lehine 5-0 iken sahaya ilk adımını atan Yunus Şimşek’in Taha gibi heyecanlı olduğu görüldü. Topla ilk kez 79. Dakikada buluşan Yunus güçlü Nazilli karşısında toparlanamayan savunmada kendini yeterince gösterme şansını bulamadı. Zaman zaman Nazilli Belediyesporlu forvet oyuncularının 2-3 kişi ile  karşısına çıkmaları nedeniyle istediklerini yapmakta zorlanan Yunus her şeye rağmen izleyenlerin beğenisini kazandı. Güçlü fizik görüntüsü ve uzun boyu ile umut vaat eden Yunus’un 3.lige düşen Ünyespor’da önümüzdeki sezon çok daha iyi olacağı görüşü hakim oldu.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2017 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.