Tuesday, Sep 19th

Son Gncelleme:06:46:28 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Nedim Türkmen'den A Milli Takım'a davet

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Orduspor Kulüp Başkanı Nedim Türkmen, ''Milli takımımızın Hırvatistan ile oynayacağı karşılaşmanın Ordu'da yapılmasını talep ediyorum'' dedi.


Orduspor Kulüp Başkanı Nedim Türkmen, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Türkiye'nin 2012 Avrupa Futbol Şampiyonası play-off turunda Hırvatistan ile oynayacağı maçın Ordu'da oynanmasını istediklerini, kentte milli takımı destekleyecek 15 bin yürekli taraftarın var olduğunu söyledi.

Orduspor taraftarının fair play ölçüsünde seviyeli tezahüratlar yaptığını ve milli takımı ateşleyebilecek güce sahip olduğunu da vurgulayan Türkmen, şunları kaydetti:
''Hırvatistan karşılaşmasının nerede oynanacağı tartışılıyor. İstanbul olmayacak ise en uygun yer Ordu'dur. Ordulu taraftarlar Milli takımımızı ateşler. Taraftarımız 6 haftalık Süper Lig maçlarında fair play ölçüsünde gerçekleştirdiği seviyeli tezahüratlar ile bu iş için biçilmiş kaftan olduğunu açıkça gösterdi. Hırvatistan karşılaşmasının Ordu'da oynanmasına Hırvatistan Milli takımının da olumlu bakacağına inanıyorum. Milli takımımızda Ordu insanının desteği ile Hırvatistan karşısından başarılı bir sonuçla ayrılacaktır.''

Türkmen, Türkiye-Hırvatistan maçının Ordu'da oynanması halinde milli takımın tarihinde ilk kez Ordu'da sahaya çıkacağını ve bu heyecanla tüm Karadeniz'in Ordu'da toplanabileceğini sözlerine ekledi.

Kaynak:Sporx.com

Telif Hakkı © 2017 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.