Sunday, Sep 24th

Son Gncelleme:07:28:04 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Samsunspor’dan Ünyespor’a Yetiştirme Bedeli Teşekkürü

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

PTT 1.Lig’de mücadele eden Samsunspor Kulübü, geçtiğimiz günlerde alt yapısında oynayan ve profesyonel sözleşme imzalattığı oyuncularının eski kulüplerine yetiştirme belgesi için hiçbir bedel talep etmedikleri için teşekkür geldi.

 

Yetiştirme Belgesi için hiçbir ücret talebinde bulunmayan kulüplere teşekkür eden Samsunspor Kulübü’nden Meteh”an Genç için ise Ünyespor’a teşekkür geldi.

Kırmızı-beyazlı kulüpten yapılan açıklamada; Kulübümüz alt yapısında oynayan futbolcularımız ile profesyonel sözleşme imzaladığımız bu dönemde futbola başladıkları kulüplerden temin edilen yetiştirme belgesi için tarafımızdan hiçbir bedel talep etmeyen Kadıköyspor Kulübü’ne, Yeni Doğanspor Kulübü’ne, Ünyespor Kulübü’ne, Amasya Özel İdare Spor Kulübü’ne, Amasya Belediyespor Kulübü’ne, Gaziosmanpaşa Spor Kulübü’ne, Sultangazi Sultançiftliği Spor Kulübü’ne, CFS Bağcılar Spor Kulübü’ne göstermiş oldukları iyi niyet için teşekkür eder, şükranlarımızı sunarız” denildi.

Samsunspor geçtiğimiz günlerde alt yapısında forma giyen oyuncularıyla profesyonel sözleşme imzalamıştı. Bu futbolculardan bir tanesi olan Metehan Genç, futbola Ünyespor alt yapısında başlamış, daha sonra ise önce Kadıköyspor’a ve ardından da Samsunspor alt yapısına transfer olmuştu.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2017 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.