Friday, Jan 18th

Son Gncelleme:07:29:41 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Altunsoy, “Tur atlamak Ünyespor için iyi bir prestij”

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Ünyespor Teknik Direktörü Altunsoy: ‘’Önceki yıllarda olduğu gibi kupanın albenisi yok ama Ünyespor’un bu güzel ilçenin adını duyurması açısından iyi prestij olduğunu düşünüyorum ‘’ dedi.


Ünyespor Teknik Direktörü Namık Altunsoy, ‘’Önceki yıllarda olduğu gibi kupanın albenisi yok ama Ünyespor’un bu güzel ilçenin adını duyurması açısından iyi prestij olduğunu düşünüyorum ‘’ dedi.
Altunsoy, karşılaşmanın ardından yaptığı açıklamada, Ünyespor’un içinde bulunduğu durum nedeniyle zor günler geçirdiğini, zorlu geçen maçın ardından gelen galibiyetle moral bulduklarını söyledi.
Fert, fert bütün oyuncuların performansından memnun kaldığını ifade eden Altunsoy, ‘’İki hafta üst, üste galip gelmek güzel, takımımdan artık kazanmanın alışkanlık haline gelmesini istedim. Maça çıkmadan önce bu takıma inanıp güvenmesem bu takımı sahaya sürmem dedim. Sakaryaspor karşısında ilk yarı çok iyi futbol oynadık. Daha farklı sonuçlar alınabilecek bir müsabakaydı. Gol bugünkü müsabakada son dakikalara kaldı. Ünyespor öyle böyle bir şekilde yoluna devam ediyor. Ama tabi konuşulması gereken birçok şey var’’ dedi.
 Ünyespor’da son dönem yaşanan gelişmelerden dolayı kulüpte gerginlik yaşandığını vurgulayan Altunsoy, şunları kaydetti: 
‘’Ciddi anlamda rahatsızım. Ben bugün iki tane yediğim serumla maça çıktım. Yaklaşık 1.5 aydır evimize gidemiyoruz. Bir şeyleri düzeltmek için uğraşıyoruz ama artık pes etme noktasına geldiğimizi açık ve net bir şekilde burada söylüyorum. Çünkü hepimizin amaçları, hepimizin idealleri, yapmak istedikleri var ve hepimizin ailesini geçindirmesi için kazanması gereken bir şeyler var. Ünyespor gerçeğinden haberdar olmayanlara buradan seslenmek istiyorum, lütfen bu sese kulak versinler. Burası bir müessesedir, kulüptür, buradan insanlar gelip geçer. Ünyespor’un iyi olması isteniyorsa bugün taraftar ‘Şampiyonluk istiyoruz. Budur bizim tek arzumuz. Olacağız biliyoruz. Size güveniyoruz sonsuz! İçişleri Bakanı İdris Naim Şahin, Ünye Belediye Başkanı Ahmet Arpacıoğlu, İstanbul’da bulunan Ünyeli işadamları Fahri Ateş, Ali Bayraktar, eşittir Ünyespor” yazılı pankart astı. Bu isimler çok önemli isimler. Onların bize vereceği destek her zaman bizi hem maddi, hem de manevi yönden rahatlatacaktır. Buna Ünyespor’un şuan ihtiyacı var.’’
Sakaryaspor karşısında kupa maçını almanın mutluluğunu yaşadıkları söyleyen Altunsoy, ‘’Önceki yıllarda olduğu gibi kupanın albenisi yok ama Ünyespor’un bu güzel ilçenin adını duyurması açısından iyi prestij olduğunu düşünüyorum. Biz her galibiyetimizin hanemize artı olarak döndüğünü biliyoruz. Bu güzel galibiyet bütün Ünyelilere hediye olsun, dilerim bu mesajlarımız gerekli yerlere gider ve bir sıcaklık, bir yakınlık görürüz. Bunu ciddi anlamda bekliyoruz’’ diye konuştu.
‘’Maça farklı bir kadroyla neden çıkıldı’’ sorusuna Altunsoy, ‘’Fatih Koyugölge mazereti nedeniyle kadroda yoktu. Taner Taşçı’da yakınının vefatı nedeniyle aramızda yoktu. 3. yedek kaleci Doğan’a şans vermek istedik, onu da seyrettik maçta. Onun için kadromuzu bu şekilde farklı şekillendirdik” dedi.

SPOR AKSİYON                   

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.