Tuesday, Oct 23rd

Son Gncelleme:05:53:59 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Ünye Gücü FK Kadın Futbol Takımı Güç Depoluyor!

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Aralık ayında başlayacak 2017-2018 Futbol Sezonu Kadınlar 3.Liginde mücadele edecek olan Ünye Gücü FK futbol takımı dün Ünye Şehir Stadı'da kondüsyon ağırlıklı bir çalışma gerçekleştirdi.

 

Teknik Sorumlu Muhammet Kışla ve antrenörler Selma Timur, Bünyamin Yılmaz ve Orhan Dalgıç idaresinde gerçekleştirilen antrenman yaklaşık 110 dakika sürdü. Antrenmana antrenör Selma Timur nezaretinde ön ısınma çalışmalarıyla başlayan kırmızı-beyaz-siyahlı oyuncular yine antrenörler Bünyamin Yılmaz ve Orhan Dalgıç nezaretinde koordinasyon ve kondisyon çalışması yaptı. Antrenmanda teknik çalışmalar da yapan Ünye Gücü FK Kadın Futbol Takımı son bölümde dar alan oyunu oynadı. Teknik Sorumlu Muhammet Kışla ve antrenör Bünyamin Yılmaz'ın da oyuncularla birlikte oynadığı dar alan oyununda futbolcular performanslarıyla dikkat çekti. Teknik Sorumlu Muhammet Kışla, özellikle oyun alanının etkin kullanılması, alana yayılma ve oyunu sete döndürerek ayağa paslarla atağa çıkma, atak sonlandırma konusunda oyuncularına uygulamalı çalışmalar yaptırdı. Antrenman antrenör Selma Timur'un soğuma çalışması yaptırmasıyla sona erdi.

Lig hazırlıklarını sürdüren Ünye Gücü FK Kadın Futbol Takımının 3.Lig’de mücadele edeceği grup ve lig fikstürünün TFF tarafından Pazartesi ya da Salı günü belirlenmesi bekleniyor.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2018 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.