Friday, Jan 18th

Son Gncelleme:07:29:41 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Ünye Gücü FK, İkinci Yarıya Hazırlanıyor

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

TFF Kadınlar 3.Lig 5.Grup'ta mücadele eden Ünye Gücü FK Kadın Futbol Takımı ligin ikinci yarısına hazırlanıyor. İkinci yarının ilk haftasını maç yapmadan geçirecek olan kırmızı-beyaz-siyahlılar 14 Şubat Çarşamba günü Ünye Şehir Stadı'nda konuk edeceği Soyaspor Gençlik maçıyla ikinci yarıya iyi bir başlangıç yapmak istiyor.

 

Bu sezon ilk kez TFF Kadınlar 3.Lig'inde Ünye'yi temsil eden Ünye GÜcü FK Kadın Futbol takımı ikinci yarı hazırlıklarını yaptığı antrenmanlarla sürdürüyor. Teknik Sorumlu Muhammet Kışla ve yardımcıları Selma Timur, Bünyamin Yılmaz nezaretinde ikinci yarıya hazırlanan Ünye'nin bayan futbolcuları ikinci yarıdan umutlular. Dün Ünye Şehir Stadı'nda yaptığı antrenmanda teknik ve taktiksel ağırlıklı bir çalışma yapan Ünye Gücü FK Kadın Futbol takımında son durumu takım kaptanı Serap Seçkin anlattı.

Kaptan Serap'dan rakiplerine gözdağı!

Ligin ikinci yarısına iyi hazırlandıklarını ve ilk yarıdaki kötü sonuçları unutturacak bir futbolla ikinci yarıya döneceklerini ifade eden Ünye Gücü FK Kadın Futbol Takım Kaptanı Serap Seçkin, takım olarak zor bir süreçten geçtiklerini söyledi. Kaptan Serap, ilk yarıda talihsiz sonuçlar aldıklarını söylerken ikinci yarıda maç kazanabilecek güce eriştiklerini ve artık 3 puan hasretini dindireceklerini ifade etti. "İlk yarıda kazanabileceğimiz maçlar vardı, o maçlarda takım arkadaşlarımızdan sakat olanlar vardı. Her şeye rağmen iyi mücadele etmiştik, hatta çok sayıda gol pozisyonlarını değerlendirememiş ve yenilmiştik. Şimdi ikinci yarıya takıma yeni katılan arkadaşlarımızla daha güçlü gireceğiz. Grubumuz güçlü takımlardan oluşuyor. Bu ligde yıllardır oynayan takımlar karşısında biz henüz yeni kurulan bir takım olarak bir takım dezavantajlarımız var. Tecrübeli oyuncular karşısında biz sanırım biraz heyecan ve biraz da tecrübesizliğimizin kurbanı olduk diyebilirim. Ama inşallah ikinci yarıya iyi bir başlangıç yapacağız. İlk maçımız Soyaspor ile burada oynayacağız. Umarım güçlü rakibimiz karşısında bu maçtan istediğimiz sonuçla ayrılırız. Şu an her şey iyi gidiyor. Hocalarımızın nezaretinde çalışıyoruz. Ben ve Tuğçe arkadaşımız kart cezalısı olduğumuz için bu maçta oynayamayacağız. Takım arkadaşlarımızı bu maçta yalnız bıraktığımız için gerçekten üzgünüm. Takımda bizim boşluğumuzu dolduracak arkadaşlar var"

Gerekli ilgi ve destek yok!

Ünye Gücü FK Kadın Futbol Takım Kaptanı Serap Seçkin açıklamasının devamında ilçeden gereken desteği ve ilgiyi göremediklerinden yakındı. Kaptan Serap Seçkin açıklamasında; "Kaymakamımız Ümit Hüseyin Güney Bey'in desteği ile buraya kadar geldik. Sonuçta deplasmanlı bir ligde oynuyoruz. Masrafların federasyonun desteğini çekmesiyle arttığını duyuyoruz. Takımımıza destek sözü verenler vardı, ancak biz daha kendilerini göremedik" şeklinde konuştu.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.