Wednesday, Aug 21st

Son Gncelleme:04:29:07 AM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Kadın Futbol Takımı hedef büyüttü!

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfMükemmel 

Yeni sezon hazırlıklarını aralıksız sürdüren Ünye Gücü Kadın Futbol Takımı, hedef büyüttü. Takımın Teknik Direktörü Muhammet Kışla, bünyelerinde futbol oynayan oyuncuları milli takım düzeyine kadar çıkartacak bir yapıyı tesis etmeye çalıştıklarını ifade etti.

 

-“Bu takım Ünye’nin takımıdır”-

Kulüpte yeni bir yapı tesis ettiklerini ifade eden Kışla, herkese kapılarının açık olduğunu belirterek şöyle konuştu:

“Ünye Gücü Kadın futbol takımını kurarken Türkiye’de ön araştırmayı yaptığımızda bu kulüplerin kuruluşundan sonra biraz içe kapandıklarını, kendilerini anlatma noktasında bunu genele yayamadıklarına şahit olduk. Biz Ünye’de farklı olsun, içe kapanmayalım bunu Ünye’ye hatta Ünye’nin daha dışına taşıyalım diye düşündük. Bunun anahtar cümlesi de maddi ve manevi anlamda iyi bir yönetim olması gerekiyordu. Kurucu üyelerimiz çok iyi bir yönetim ve ekipti. Bu işin başlangıcını yapmak gerçekten cesaret istiyordu. Önce ki yönetimimiz bu hamleyi yaptı. Geçen yıl ligde mücadele ettik, başarıya paralel insanların gelip takımı izlediğini de gördük. Biraz daha kabuğumuzu kırıp biraz daha dışarıya açılmamız gerekiyordu. Takımımız, Hüseyin Gerçeker başkanımız ve yeni yönetim kurulu üyelerimizin girişimleriyle inşallah bu sezon iyi bir yapılanma ile 3. Ligden 2. Lige aday kimliğini kazandıracağız. Çalışmalarımız bu yönde devam edecek. Ünye’nin ikinci takımı olduk ama bunu bir adım daha öne taşıyarak başarıdan başarıya koşan ve bünyesinde futbol oynayan oyuncuları milli takım düzeyine kadar çıkartacak bir yapıyı tesis etmeye çalışıyoruz. Bu takım Ünye’nin takımıdır, herkese kapımız açık.”

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.