Tuesday, Jun 25th

Son Gncelleme:04:50:09 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Yolda Kalan Ünye Gücü FK'ya Ladik Kucak Açtı!

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

TFF Kadınlar 3.Lig temsilcimiz Ünye Gücü FK Kadın futbolcularını taşıyan otobüs deplasman dönüşü arızalanınca önce Ladik İlçe Jandarma Komutanlığı ardından da Ladik Belediyespor futbolculara kucak açtı.

 

TFF Kadınlar 3.Lig 5.Hafta programında temsilcimiz Ünye Gücü FK pazar günü Tokat Erbaa’da Ufuk Keleş Gençlikspor ile karşı karşıya geldi. Deplasmanda gerçekleşen müsabakada gol sesi duyulmazken Ünye ekibi 1 puanla Erbaa’dan yola çıktı.

Yolda takımı taşıyan aracın Ladik ilçesine 22 km kala arıza yapması sonrası takım sorumluları jandarma ile irtibata geçti. Ladik İlçe Jandarma Komutanlığı hem aracın arızasının giderilmesi hem de yolda kalan kafilenin bulunduğu yerden alınması için çalışma yaptı. Aracın tamiri için Amasya’nın Merzifon ilçesinden bir ekip yola çıkarken sporcu kafilesi de Ladik İlçe Jandarma Komutanlığı’na getirildiler. Bir süre jandarmanın misafiri olan takıma daha sonra Bal Liginde mücadele eden Ladik Belediyespor kucak açtı. Kafile sıcak ilgiden dolayı hem jandarmaya hem de Ladik Belediyespor’a teşekkür etti.

“Ladik Belediyespor Artık Bizim Kardeş Kulübümüz”

Ünye Gücü FK Teknik Sorumlusu Muhammet Kışla yaptığı açıklamada, “Ladik Belediyespor artık bizim kardeş kulübümüz. Erbaa deplasmanı dönüşü aracımız arızalandı ve önce Ladik Jandarma Komutanlığı bize kapılarını açtı. Sonrasında Ladik  Belediyespor bize kucak açtı ve kafilemize yemek vererek zor anımızda yardımcı oldular. Futbol dostluk ve kardeşliktir düsturu bir kez daha ne kadar önemli bir ifade olduğunu göstermiş oldu. Ladik Belediyespor’a başta kulüp yönetimi olmak üzere teknik ekibine ve Masör Nihat Gül’e Ünye Gücü FK Kadın Futbol takımı olarak çok teşekkür ediyoruz. Karakolda ağırlayıp sıcak çay ikramında bulunan Ladik İlçe Jandarma Komutanlığı personeline başta Astsubay Kıdemli Başçavuş Mikail Kapucu komutanımıza sıcak karşılama ve ikramları için çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.