Tuesday, Jun 25th

Son Gncelleme:04:50:09 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Kadınlar Ligi Maçlarına da Erteleme Geldi

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Amatör İşler Kurulu'nun aldığı kararla 4, 5 ve 6 Ocak 2019 tarihlerinde yapılması planlanan amatör futbol müsabakalarının ertelenmesi kararına bugün de TFF Kadınlar Ligi maçları da eklendi.

 

TFF Amatör İşler Kurulu tarafından artan şiddet ve yaşanılan üzücü olaylar nedeniyle 4, 5 ve 6 Ocak 2019 tarihlerinde Türkiye genelinde yapılacak tüm amatör futbol müsabakalarının ertelenmesine Kadınlar Ligi maçları da eklendi.

Başta TFF Kadınlar 1.Lig olmak üzere TFF Kadınlar 2. ve TFF Kadınlar 3.Lig maçları da alınan ilave kararla ertelendi. Erteleme kararı TFF Amatör İşler Kurulu Kararı olarak Gelişim Ligleri Sorumlusu Mert Başoğlu imzasıyla TFF Bölge Müdürlüklerine duyuruldu. Duyuruda, “Son zamanlarda amatör futbol karşılaşmalarında artan şiddet ve yaşanılan üzücü olaylar nedeniyle; bu hafta 4, 5 ve 6 Ocak 2019 tarihlerinde Türkiye genelinde yapılacak tüm amatör futbol müsabakaları TFF Amatör İşler Kurulu'nun aldığı karar ile oynanmayacak olup bu tarihlerde oynanması planlanan Kadın Ligleri Müsabakaları da aynı kapsamda ileri bir tarihe ertelenmiştir” denildi.

Ünye Gücü FK’nın maçı da ertelendi.

Bu kapsamda 6 Ocak 2019 Pazar günü Ordu’da oynanacak olan TFF Kadınlar 3.Lig temsilcilerimiz Rusumat-4 Gençlikspor-Ünye Gücü FK karşılaşması ileri bir tarihe ertelendi.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.