Tuesday, Jun 25th

Son Gncelleme:04:50:09 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Yıldıran: "Daha güçlü geliyoruz"

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Ara transferin ilk gününde transfer atağına geçerek Trabzon İdmanocağı takımından 1.Lig tecrübesi olan 4 futbolcu ile anlaşmaya varan Ünye Gücü Futbol Kulübü Başkan Yardımcısı Ahmet Yıldıran, şampiyonluk yolunda çok önemli dört oyuncuyu kadrolarına kattıklarını söyledi.

 

TFF Kadınlar 3.Lig’de ilimizi temsil eden 3 takımdan biri olan Ünye Gücü Futbol Kulübü Kadın Futbol Takımı 2.Lig için gözünü kararttı. Kırmızı-beyaz-siyahlılar ara transferin ilk gününde 1.Lig tecrübesi bulunan 4 futbolcuyu kadrosuna dahil etti. Kulüp Başkan Yardımcısı Ahmet Yıldıran, şampiyonluk yolunda çok önemli dört oyuncuyu kadrolarına kattıklarını, şampiyonluk yolunda şimdi daha da güçlü olduklarını söyledi.

Daha güçlü geliyoruz.

Başkan Yardımcısı Ahmet Yıldıran açıklamasında; “şampiyonluk yolunda çok önemli dört oyuncuyu daha kadromuza kattık. Şampiyonluk yolunda şimdi daha da güçlüyüz. Bu transferler takımımızı daha güçlendirecektir. Ünye şehrine, futbol gönüllülerine Ünye Gücü FK Bayan Futbol Takımımızı şampiyon yapmak için elimizden ne geliyorsa yapmaya çalışıyoruz. Bu süreçte sadece iş adamlarımızdan takıma sahip çıkmalarını ve taraftarlarımızın desteğini bekliyoruz” dedi.

Bal Liginde oynayan bir oyuncu bedeli ile ligi bitiyoruz

Kulübe yapılan yardımlara da teşekkür eden Başkan Yardımcısı Ahmet Yıldıran, Ünye Gücü Futbol Kulübü Kadın Futbol Takımına şu ana kadar birçok iş adamının desteklerini esirgemediklerini, yardım yapan iş adamlarını da bir basın toplantısında açıklayacaklarını sözlerine ekledi. Yıldıran açıklamasında; “Kulübümüze şu ana kadar kimler yardımlarda bulundu, kimler söz verip de sözünde durmadı, bunları basın önünde açıklayacağız. Bu takım da artık bu şehre mal olmuş, TFF 3.Lig statüsünde mücadele vermektedir ki Ünye 1957 Spor takımının aldığı bir oyuncu maliyetine biz sezonu bitiriyoruz. Bu kızlarımıza sahip çıkmak sportif olayın yanı sıra bir sosyal sorumluluk projesidir. Çünkü futbolcularımız bizden aldıkları harçlıklarla üniversite öğrenimleri için gerekli olan parasal ihtiyaçlarını bir nebze olsun hafifletmiş oluyorlar. Bu takım Ünye’mizin gururu demektir. Bu takımın başarısı Ünye 1957 Spor’un başarısı ve bu şehrin geleceği demektir” dedi.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.