Sunday, Sep 22nd

Son Gncelleme:04:23:34 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Fatsa Spor Kompleksinde sona gelindi

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfMükemmel 

Fatsa Belediyesi tarafından yapılan spor kompleksi inşaatında son aşamaya gelindi. Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan deneme ve test çalışmaları devam eden kompleksi Ocak ayı itibari ile teslim alarak ay sonunda da faaliyete sokmayı planladıklarını söyledi.

 

Komplekste, bütün mekânların imalatları tamamlandı. Deneme ve test çalışmaları yapılıyor. Çevre düzenlemesi çalışmaları da başladı ve yoğun bir şekilde devam ediyor.

Spor Kompleksi inşaatına giden Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, burada yaptığı açıklamada, artık inşaatımız bitti diyebiliriz. Ocak ayı itibari ile, müteahhitten burayı teslim almayı düşünüyoruz. İnşallah test çalışmalarımızda bir sorun çıkmaz ise Ocak ayı sonuna doğru tesisi faaliyete geçireceğiz. İçerde test çalışmaları özellikle Havuz, Hamam ve diğer alanlarda devam ediyor. Şu anda bir sorun görünmemekte. Bunun yanı sıra gördüğünüz gibi dış kısımda da Çevre düzenlememiz hızlı bir şekilde yapılıyor. Burada Kültür sarayımızda olduğu gibi, ön tarafta güzel bir peyzaj çalışması yapıyoruz. Özellikle ön kısımda otopark alanında desenli, renkli baskı beton çalışması yapıyoruz. Bunun yanında yeşillendirme çalışmamızda devam etmekte. Böyle güzel bir tesise yakışan bir çalışma oluyor.

 İnşallah Ocak ayı içerisinde Havuzda hep birlikte yüzeceğiz. Bu zamana kadar, inşaat çalışmalarımız devam ediyor dedik. Şimdi de, artık yüzeceğiz spor yapacağız diyoruz. Bu büyük projenin bir kez daha Fatsa´mıza ve bölgemize hayırlı olmasını diliyorum dedi.

Ordu OLAY

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.