Wednesday, Jan 29th

Son Gncelleme:07:06:45 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Bakü Vatanspor'dan Belediye ziyareti

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfMükemmel 

Azerbaycan Bakü Vatanspor kamp için geldikleri Ünye'de Belediye Başkanvekili İsmail Sarı'yı makamında ziyaret ettiler. Kabulde Başkanvekili İsmail Sarı ve Ünye Belediyespor Kulüp Başkanı Murat Ülgen  tarafından Vatanspor'a forma ve futbol topu hediye edildi.


Her yıl Ünye'ye yaz kampı için gelen Azerbaycan Bakü Vatanspor bu yıl da geleneği bozmayarak Ünye Belediyespor kulübünün davetlisi olarak geldikleri Ünye'de Belediye Başkanvekili İsmail Sarı makamında ziyaret ettiler.

Ziyarette Vatanspor Kulübü yönetici, teknik heyet ve çeşitli yaş gruplarından futbolcular hazır bulunurken belediye başkanvekili İsmail Sarı  Vatanspor kulübünün ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Başkanvekili Sarı: ''Kardeş Vatanspor'u burada tekrar ağırlamaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Nadir hocamıza ekip arkadaşlarına ve çocuklarımıza hoş geldiniz diyoruz. Azerbeycanla biz ülke millet olarak her zaman iki devlet bir millet anlayışıyla kardeşçe gerek haklar nezdinde gerek devletler nezdinde aşırı sıcak ilişkilerimiz var. Biz bu güzel  takımı burada misafir etmekten mutluluk duyuyoruz.  Tekrar tekrar hoş geldiniz diyor Ünyemizde sizleri görmekten memnun olduğumuzu belirtmek istiyorum" dedi.

Belediye Başkan Vekili İsmail Sarı'nın ardından söz alan Vatanspor heyeti başkanı Nadir Mustafayef ise Ünye'ye 2007 yılından beri geldiklerini Ünye Belediyespor Kulübü takımını Azerbaycan'da aynı şekilde ağırlamaktan mutluluk duyacaklarını ifade etti.  Nadir Mustafayef konuşmasında Ünye bizim öz memleketimiz, Ünye Belediyespor kardeş takımımız oldu. Belediye Başkanımız ve Murat Ülgen Hocamız bizleri burada çok güzel ağırlamaktalar. Ünye'ye yılda 3 kez geliyoruz. Burada çeşitli takımlarla maçlar yaparak Ünye'deki futbolcularla onları kaynaştırmaya çalışıyoruz. Biz de Ünye takımını Azerbaycan'da görmekten memnuniyet duyacağız. Sizleri orada görmekten mutluluk duyacağız" şeklinde konuştu.

Vatanspor'un Belediye Başkan Vekili İsmail Sarı'ya yaptıkları ziyarette bir de doğum günü sürprizi yaşandı. Vatansporlu kafileyle birlikte gelen minik bir sporcusunun velisi bayan Lale Memetova'ya doğum günü olması hasebiyle Belediye Başkanı İsmail Sarı tarafından doğum günü pastası kesildi.  Memetova doğum günü sürprizi için Belediye Başkanvekili İsmail Sarı'ya teşekkürlerini ifade etti.

Vatanspor'un ziyaretinde Başkanvekili İsmail Sarı ve Ünye Belediyespor Kulüp Başkanı Murat Ülgen tarafından bir takım forma ile top hediyesi takdim edildi.
Azerbaycan Bakü Vatanspor yaz kampı dolayısıyla Ünyespor, Ünye Belediyespor, Fevzi Çakmakspor, Fatsa Belediyespor ve Samsun'da da Samsunspor alt yapı takımlarıyla maçlar yapacak.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2020 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.