Thursday, Jun 21st

Son Gncelleme:07:34:46 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Ünye Gücü FK’den Kaygılar Grup’a Teşekkür Ziyareti!

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Ünye’nin ilk ve tek kadın futbol takımını kurarak bir ilke imza atan Ünye Gücü Futbol Kulübü, kadın futbol takımına sponsor olan Kaygılar Şirketler Grubu yöneticileri Tolga ve Fatih Kaygı kardeşleri ziyaret ederek kendilerine sponsorluk için hem teşekkür ettiler hem de adlarının yazılı olduğu kulüp formalarını hediye ettiler.

 

Ünye’de futbolda alt yapı faaliyetlerinin yanı sıra ilk kez kadın futbol takımını sahaya indirerek bir ilke imza atan Ünye Gücü FK, kadın futbol takımına sponsor olan Kaygılar Şirketler Grubu yöneticileri Tolga ve Fatih Kaygı’ya teşekkür ziyaretinde bulundular.

Geçtiğimiz hafta Genç Kızlar Türkiye finalleri Giresun grup merkezinde ilk kez resmi müsabakalarına çıkan Ünye Gücü Kadın Futbol takımı kendilerine sponsor olan Kaygılar Şirketler Grubu’na yaptıkları teşekkür ziyaretinde Sportif Direktör Çağlar Çakır, teknik sorumlu Muhammet Kışla, takım kaptanı Serap Seçkin ve futbolculardan Gamzenur Ordulu, Öznur Aydoğdu, Gizem Kargoğlu hazır bulundular.

Sportif Direktör Çağlar Çakır ve teknik sorumlu Muhammet Kışla, sponsorları Kaygılar Şirketler Grubu yöneticileri Tolga Kaygı ve Fatih Kaygı’ya kulübün faaliyetleri ile kadın futbolu konusunda bilgiler verdiler. Sportif Direktör Çağlar Çakır, Ünye’de bir ilki gerçekleştirerek girdikleri kadın futbolunda zamanla yarıştıklarını, bu sezon ilk kez mücadele edecekleri 3.ligde başlangıç için belirli seviyeyi yakalamak adına gayret göstereceklerini söyledi. Çağlar Çakır, bahsettiği seviyeyi yakalama noktasında maddi ve manevi desteklere ihtiyaç duyduklarını, bu anlamda kendilerini sponsor olan Kaygılar Şirketler Grubu’na çok teşekkür ettiklerini ifade etti.

Ünye Gücü FK Teknik Sorumlusu Muhammet Kışla ise Kaygılar Grup yönetim kurulu üyeleri Tolga ve Fatih Kaygı kardeşlerin spora ve sporcuya verdikleri değeri kulüplerine sponsor olmakla bir kez daha gösterdiklerini ifade ederken bunun bir sosyal sorumluluk katkısı olarak değerlendirdiklerini, asla reklam karşılığı bir alışveriş olarak görülmemesi gerektiğini söylerken Kaygılar Şirketler Grubu’nun kulüpleri için bir çözüm ortağı olduğunu sözlerine ekledi. Ünye Gücü FK’nın aynı zamanda genel sekreteri olan Kışla, kulüpleri için diğer sponsorluk görüşmelerinin sürdüğünü, ana sponsorları Kaygılar Şirketler Grubuna destekleri için teşekkür ettiklerini söyledi.

Kaygılar Şirketler Grubu Yönetim Kurulu üyesi Tolga Kaygı ve Fatih Kaygı, Ünye Gücü FK Kadın Futbol takımının ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirirlerken, hediye formalar için futbolculara teşekkürlerini ilettiler. Tolga Kaygı, futbolculara ve Ünye Gücü FK heyetine hitaben yaptığı konuşmada “Gençlerle birlikte olmaktan gururluyuz, onurluyuz. Ünye Gücü Futbol Kulübüne tüm ekibimizle başarılar dileriz. Her zaman sizlerle beraber yürümekten mutluluk duyacağız. Attığınız her cesur adımın yanında ve destekçisi olacağız” dedi.

Ziyarette Ünye Gücü FK Kadın Futbol Takım Kaptanı Serap Seçkin ve arkadaşları Tolga Kaygı ve Fatih Kaygı’ya adlarının yazılı olduğu 52 numaralı kulübün formasını hediye ettiler.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2018 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.