Thursday, Jun 21st

Son Gncelleme:07:34:46 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Ordu Bölgesi Hakemleri Ünye’de Kampta

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

2017-2018 sezonunda yeşil sahalarda maçları yönetecek Ordu Bölgesi hakemleri sezon öncesi Ordu Büyük Şehir Belediyesi Ünye Yunus Emre Kuruluş Gençlik Kampında toplanarak eğitim ve bilgilendirme seminerinde sezona hazırlanıyorlar.

 

Ordu İl Hakem Kurulu ve Dernek Yönetimi tarafından organize edilen 2017-2018 Sezonu öncesi, klasman, il ve aday hakemlere tertip edilen birlik ve beraberlik kampı Ordu Büyük Şehir Belediyesi’nin Ünye Yunus Emre Gençlik Kampında devam ediyor.  İl hakem kurulu eski başkanı merhum Akın Batu adına düzenlenen hakem hazırlık ve eğitim kampında Ordu Bölgesi hakemleri 3 gün boyunca değişen kurallar, talimatlar, ilkyardım, sporcu sağlığı vb konularda seminere katılıyorlar. Ordu Bölgesi hakemlerinin tam kadro katıldıkları kampta hakemler ayrıca çeşitli aktivitelerde de bulunuyorlar.

Ordu İli Hakemleri Akın Batu Hazırlık ve Eğitim Kampında Epak Eğitimini Klasman Gözlemcisi Murat Şener verirken Bölgesel Hakem Kurulu Üyesi İlkay Aydın sunumda bulundu.  Kampta Süper Lig Gözlemcisi ve Eğitimci Mürvet Sezer, hakemlere ders anlatımında bulunurken 112 Başhekimi Adnan Sert ise sporcu sağlığı ve ilk yardım konusunda hakemlere güncel bilgiler verdi.

Kampın ziyaretçileri vardı!

Ordu Bölgesi hakemlerinin katıldığı eğitim ve bilgilendirme seminerinin ziyaretçileri de vardı. Kampın yapılması konusunda Ordu Büyük Şehir Belediyesi Ünye Yunus Emre Kuruluş Gençlik Kampı’nı hakemlere açan Büyük Şehir Belediyesi Genel Sekreteri Bülent Civelek’in yanı sıra Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç de kampı ziyaret ederek hakemlere sezon öncesi başarılar dilediler. Diğer yandan Cumartesi günü Ünye’deki kampı ziyaret edenler arasında Askf Başkanı Mustafa Kılıç, Askf Genel Sekreteri Metin Kır, Tüfad Başkanı Turgut Kır, Futbol İl Temsilcisi Ali Osman Osma ile Askf üst kurul delegesi Ömer Kılıç, Askf yönetim kurulu üyeleri Murat Ülgen ve Muhammet Kışla da vardı. Ziyaretçiler hakemlere sezon öncesi başarı dileklerinde bulundular.

İl Hakem Kurulu Başkanı Kahraman Minnet, kamp ile ilgili olarak yaptığı değerlendirmede Ünye’deki kampın sezon öncesi çok yararlı geçtiğini, hakemlerin özellikle değişen yeni kurallar hakkında bilgilendirildiğini, ligdeki tecrübeli hakemlerin yanı sıra il hakemleri ve aday hakemler için kampın çok verimli olduğunu söyledi. Kahraman Minnet, kendilerine Ordu Büyük Şehir Belediyesi’nin Ünye Yunus Emre Gençlik Kampı’nı açan başta Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz olmak üzere, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Bülent Civelek’e, Askf Başkanı Mustafa Kılıç’a, Tüfad Ordu Şube Başkanı Turgut Kır’a, Futbol İl temsilcisi Ali Osman Osma ile Askf yönetim kurulu üyelerine ziyaretleri için çok teşekkür ettiğini de sözlerine ekledi.

Cuma günü akşam başlayan Pazar akşamı sona erecek.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2018 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.