Saturday, Jun 23rd

Son Gncelleme:07:34:46 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

TASKK Başkanı Ali Düşmez'den Ordu Askf'ye Ziyaret

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Türkiye Amatör Spor Kulüpler Konfederasyonu Genel Başkanı Ali Düşmez Ordu Askf’yi ziyaret etti. Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Ligde şampiyon olan Yeni Orduspor’un şampiyonluk kupasını vermek için Ordu’ya gelen Ali Düşmez ve beraberindeki heyet Federasyon binasında Askf Başkanı Mustafa Kılıç ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

 

Düşmez ziyarette yaptığı konuşmada “Öncelikle yeni dönemde başta Mustafa Kılıç olmak üzere tüm yönetim kuruluna başarılar dilerim. Uzun zaman sonra Ordu’ya gelmenin mutluluğunu yaşıyorum. Bizler amatörler olarak sporun her kesimine hitap eden ve bünyesinde üst düzey yöneticiler bulunduran bir camiayız. Bu oluşum içinde inşallah spora ve sporcuya olan hizmetimiz mevcut başkanlarımız ile yapacağımız koordinasyon ile devam edecek. Ordu’da özellikle judo, güreş ve diğer salon sporlarında da başarı kulüplerimiz ve sporcularımız var. Hepsini tebrik ediyorum. İnşallah bu sayı giderek artacaktır. Bizleri sadece futbol ile bütünleşmiş olarak düşünseler de biz TASKK olarak diğer branşlara da hizmet etmek istiyoruz” dedi.

Başkan Kılıç ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken “Geçtiğimiz Temmuz ayında yapılan seçimi kazanarak göreve devam ediyoruz. Yönetim kurulunda görev alan arkadaşlarımızın siyasi görüşlerine bakmadan tamamen spora yapılan hizmete dikkate alarak bir yönetim oluşturmaya çalıştık. Amacımız Ordu’da başarılı sporcular ve kulüplerin sayısını artırmak. Bununla ilgili çalışmalarımız devam etmektedir. Bu bağlamda federasyonumuza yapmış olduğunuz ziyaret bizleri mutlu etmiştir” dedi.

Telif Hakkı © 2018 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.