Tuesday, Oct 23rd

Son Gncelleme:05:53:59 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Başkan Çamyar’dan Derbi talimatı

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, geçmişte yaşanan Fatsa ve Ordu gerginliklerinin yeniden yaşanmaması için hafta sonu Ünye Şehir Stadı’nda oynanacak Ünye 1957 Spor ve Fatsa Belediyespor maçı için tedbir aldıklarını söyledi.

 

Başkan Çamyar, “Gelecek olan hem seyirciler, hem futbolcular bizim misafirimizdir. Onlarda takımlarının başarısı için mücadele ediyor. Maç sahada kazanılıyor, top sahada oynanıyor. Bize yakışan iyi bir ev sahipliği yapmaktır” dedi.

Ünye Belediye Başkanı Ahmet Çamyar, hafta sonu Ünye 1957 Spor’un Fatsa Belediyespor’la Ünye Şehir Stadı’nda oynanacağı yılın derbisine tüm meclis üyelerini ve Ünyelileri davet etti.

- İki namağlup takım karşılaşacak -

Ünye 1957 Spor’un namağlup unvanı ile şampiyonluk yolunda ilerlediğini ifade eden Çamyar, “Ünye 1957 Spor birçok badireyi geride bıraktı. Borç batağından, maça çıkmadan önce ‘Paramızı alamadık, battık’ denilen yapıdan bugün sağlam bir ekonomik yapıya ve şampiyonluğun da en büyük adaylarından biri olarak yoluna devam ediyor. Fatsa Belediyespor ile hafta sonu oynanacak maça ben tüm meclis üyelerimizi davet ediyorum. İki namağlup takımın karşılaşması olacak. Gönlümüzden geçen ve dileğimiz biz kazanalım ve yanında da dostluk kazansın” dedi.

- “Gerginliğe izin vermeyeceğiz” -

Başkan Çamyar, geçmişte yaşanan Fatsa ve Ordu gerginliklerinin yeniden yaşanmaması için tedbir aldıklarını vurgularken, “Eskiden olduğu gibi Ünye-Fatsa gerginliği, Ünye Ordu gerginliği gibi olayın taşınmaması ile ilgili her türlü tedbirin, talimatın alınması için tarafımdan verildiğini belirtmek istiyorum. Gelecek olan hem seyirciler, hem futbolcular bizim misafirimizdir. Onlar da takımlarının başarısı için mücadele ediyor. Maç sahada kazanılıyor, top sahada oynanıyor. Bize yakışan iyi bir ev sahipliği yapmaktır” ifadelerini kullandı.

Telif Hakkı © 2018 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.