Wednesday, Dec 19th

Son Gncelleme:07:10:45 AM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

FATSA’NIN YENİ STADI BOLAMAN’A YAPILACAK

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Fatsa’ya sonunda beklenen stat müjdesi belediye başkanı Hüseyin Anlayan’dan geldi. Başkan Anlayan, yeni stat projesinin yeri olarak da Bolaman’daki amatör futbol sahasını işaret etti.

 

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan yeni Fatsa Şehir Stadyumunun Bolaman’a yapılacağını açıkladı. Mevcut Fatsa Şehir Stadyumunun Kentsel Dönüşüm Projesi nedeniyle yıkılarak başka bir yere yapılması planlanıyordu.

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan geçtiğimiz hafta Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ile Fatsa Şehir Stadyumu hakkında bir görüşme yaptıklarını belirterek, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz ile yeni stadın neresi olması ile ilgili istişarede bulunduk. Uzun zamandır aklımızda vardı ama bir yer bulup karar verememiştik. Kentsel dönüşüm kapsamında Fatsa Şehir Stadı zaten mevcut yerinden kaldırılacak. Bolaman mahallemizde OSKİ Hizmet binasının arka tarafında bulunan amatör sahanın olduğu yere yeni bir stad yapmaya karar verdik. Büyükşehir belediyemiz orada hem bir stad hem de bir tesis yapacak şekilde karar aldık. Fatsa’mıza şimdiden hayırlı olsun. Desteklerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Enver Yılmaz ve ekibine teşekkür ederiz. ” dedi.

Bu sene Fatsa Belediyespor’un da iyi gittiğini ve 3.Lig yolunda emin adımlarla ilerlediğini de ifade eden Başkan Anlayan, “İnanıyorum ki Fatsa Belediyesporumuz bu sene şampiyon olacak ve profesyonel ligde yeni stadına kavuşacak. Ben bu vesileyle de tüm Fatsa Belediyespor camiasına başarılar diliyorum.” diye konuştu.

Telif Hakkı © 2018 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.