Wednesday, Dec 19th

Son Gncelleme:07:10:45 AM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Üstün Türközer TFF Grassroots C Antrenör Kursu tam gaz!

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Türkiye Futbol Federasyonu, Tüfad Genel Merkez ve Tüfad Ordu Şubesi işbirliği ile düzenlenen S. Üstün Türközer Grassroots C Futbol Antrenörlüğü Kursu tüm hızıyla devam ediyor.

 

TFF Antrenör Eğitmeni ve Orduspor’un eski futbolcusu Tuna Güneysu ve TFF Antrenör Eğitmeni Fatih Serkan Albayrak’ın Ordulu 30 antrenör adayına verdiği kurs, Karşıyaka Spor Tesisleri’nde gerçekleştirilen eğitimlerle başladı.

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Ordu Şubesi Başkanı Turgut Kır, TFF-TÜFAD S. Üstün Türközer Grassroots C Futbol Antrenörlüğü Kursu gayet güzel geçtiğini belirterek, kursiyerlerin gayet istekli olduğunu dile getirdi.

22 Ocak’ta başlayan TFF-TÜFAD S. Üstün Türközer Grassroots C Futbol Antrenörlüğü Kursu 10 gün sürecek ve 1 Şubat Perşembe günü sona erecek.

Ordu Hayat Gazetesi

Telif Hakkı © 2018 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.