Friday, Jan 18th

Son Gncelleme:07:29:41 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Red Kid İlkay’a Hakem Camiasından Moral Ziyareti

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Geçtiğimiz günlerde geçirdiği rahatsızlık nedeniyle hastaneye kaldırılan ve bir süre yoğun bakımda tedavi gördükten sonra tekrar sağlığına kavuşan Ordu’nun sporda sevilen sembol ismi İlkay Şensu, nam-ı diğer Red Kid’e İl Hakem Kurulu Başkanı Kahraman Minnet ve Ordu TFFHGD Başkanı Mehmet Şengül tarafından ziyaret edildi.

 

Geçirdiği ani rahatsızlık sonrası sevenlerini üzen ve hastanede bir süre tedavi gördükten sonra tekrar yaşama tutunarak sağlığına kavuşan İlkay Şensu’ya İl Hakem Kurulu Başkanı Kahraman Minnet ve Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Ordu Şube Başkanı Mehmet Şengül’den geçmiş olsun ziyareti yapıldı. Ziyarette kendisine geçmiş olsun dileklerini ileten başkanlar nam-ı diğer Red Kit için yanlarında getirdikleri hediyeleri de kendisine takdim ettiler.

İl Hakem Kurulu Başkanı Kahraman Minnet ziyaretle ilgili düşüncelerini, “Ordu ilimiz futbol camiasının efsane isimleri arasına girmiş olan sevgili hakem ve spor dostumuz İlkay ŞENSU'yu, namı diğer Red Kit’i, geçirdiği rahatsızlıktan sonra ziyaret ettik. Kendisine hakem camiamız adına ufak hediyeler takdim ettik. Yaptığımız ziyaret sonrasında mutluluğunu ifade eden İlkay kardeşimize İl Hakem Kurulu ve Dernek Yönetimi olarak bütün hakem ve gözlemcilerimiz adına geçmiş olsun dileklerimizi sunuyor, kendisini tekrar en kısa sürede yeşil sahalarda görmeyi diliyoruz” şeklinde açıkladı.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.