Thursday, Feb 21st

Son Gncelleme:06:52:54 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Kocatürk'den Ziyaretlere Teşekkür!

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Halı saha maçında yaşadığı ağır sakatlığın ardından aşil tendonundan ameliyata alınan Fatsa Yaşamspor Kulüp Başkanı ve Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Kocatürk, ameliyat sonrası kendisini ziyarete gelen Askf Başkanı, Tüfad Başkanı ve Futbol İl Temsilcisi ile kendisine geçmiş olsun dileklerini iletenlere teşekkür etti.

 

Geçirdiği ağır sakatlık sonrası 7 Mayıs Pazartesi günü aşil tendonu ameliyatına alınan Fatsa Yaşamspor Kulüp Başkanı ve Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu üyesi, Fatsa Madeni Eşyalar Yönetim Kurulu üyesi ve EMG Laminant işyeri sahibi Mehmet Kocatürk, başarılı geçen operasyon ardından sağlığına kavuşmayı bekliyor. Ameliyatının başarılı geçtiğini ifade eden Kocatürk, hastanede kendisini bizzat ziyaret eden Ordu Askf Başkanı Mustafa Kılıç, Askf Başkan yardımcısı Metin Kır, Ordu Tüfad Şube Başkanı Turgut Kır, Futbol İl Temsilcisi Ali Osman Osma ve Fatsa Madeni Eşya Sanatkarları Odası başkanı Ayhan Baş’a ilgilerinden dolayı çok teşekkür ettiğini söyledi.

“Böyle durumlarda dost ve arkadaşların arayıp sorması insana büyük moral veriyor. Ameliyatım sonrası gerek yurt dışından, gerek de yurt içinden arayan, soran ve geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkür ediyorum. Diğer yandan işinin uzmanı olan doktorum Osman Koray’a başarılı geçen operasyonu için ayrıca teşekkür ediyorum.Altaş Tv’den Tam Saha Programı yapımcısı Ahmet Öztürk’e de ziyareti için teşekkürlerimi iletiyorum”

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.