Sunday, May 26th

Son Gncelleme:06:13:18 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Vali Yavuz, Gençlik Haftası Dolayısıyla Sporcuları Kabul Etti

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Vali Seddar Yavuz, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı kutlama programı kapsamında, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç ile beraberindeki sporcuları makamında kabul etti.

 

“19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramınızı kutluyor, sizleri de tebrik ediyorum” diyerek, konuşmasına başlayan Vali Seddar Yavuz, “Özellikle gençlerimizin hayata hazırlanması, kendilerini ifade edebilmeleri, gerek zihinsel, gerekse bedensel potansiyellerini ortaya koyabilmeleri için devletimiz elinden gelen imkanları seferber ediyor. Bu vesile ile sizleri bir kez daha tebrik ediyor, kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum. Umarım bundan sonraki spor hayatınızda da, özel hayatınızda da başarılı, mutlu olursunuz. Bu konuda gerek Spor İl Müdürlüğümüz, gerekse devletimizin diğer birimleri sizlerin yanında olmaya devam edecek. Engellerin, bizim zihnimizde kurduğumuz engeller olduğunu görüyoruz. Hangi engelimiz olursa olsun, bunların aşılması için var olduğunu düşünmemiz gerekir ki, siz de bunu ispat etmiş bireyler olarak güzel bir örnek teşkil ediyorsunuz” şeklinde konuştu.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, kabulünden dolayı Vali Seddar Yavuz’a teşekkürlerini sunarak, 15 Mayıs’ta başlayan Gençlik Haftası kapsamında yapılan faaliyetler ve sporcularla ilgili bilgi verdi.

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.