Sunday, May 26th

Son Gncelleme:06:13:18 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Kulüp Fair Play Komitesi için Kollar Sıvandı

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

İstanbul Yeniköyspor Genel Kurul toplantısında söz alarak kulüp bünyesinde Fair Play Komitesi oluşturulması teklifinde bulunan yönetim kurulu yedek üyesi Tarkan Deniz’in bu önerisi karşılık buldu ve Yeniköyspor Fair Play Komitesi yönetim kurulunun ilk toplantısında kuruluş kararı alındı.

 

Yeniköy Spor Kulübü Derneği'nin 6 Mayıs 2018 tarihli Olağan Genel Kurul toplantısı sırasında Yönetim Kurulu Yedek Üyesi Tarkan Deniz'in kulüp bünyesinde yeni dönemde saha içinde olduğu kadar saha dışında da toplumda etik davranış ve değerlerin, sportmenliğin ve centilmenliğin önemi ve tanımlarda dürüst oyun veya dürüst davranış olarak ifade edilen Fair Play kavramının ve ruhunun toplumda her alanda yaygınlaştırılması için kulüp bünyesinde Fair Play Komitesi kurulması yönünde önerisi Yeniköy Spor Kulübü'nün gerçekleştirdiği 2018-2020 dönemi Yönetim Kurulu ilk toplantısında kuruluş kararı alındı.

Kulüp çatısı altından oluşturulan ve diğer kulüplere örnek olacak komite çalışmalarının yürütülmesi adına da yönetim kurulu yedek üyesi Tarkan Deniz Fair Play Komitesi liderliğini üstlendi. Kulüp Genel Sekreteri Osman Pirgaip’in de yer aldığı komite dahil tüm komiteler ve yönetim kurulu çalışmalarına başladı.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.