Thursday, Feb 21st

Son Gncelleme:06:52:54 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

2. ve 3.Lig’de Gruplar Pazartesi Belli Oluyor

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

TFF 2.ve 3.Lig’de 2018-19 Futbol Sezonu Grupları 2 Temmuz Pazartesi günü İstanbul’da bulunan İstinye Orhan Saka Amatörler Evi’nde yapılacak kura çekimiyle belli olacak.

TFF 2.Lig ve 3.Lig’de önümüzdeki sezon mücadele edecek takımların oluşturacağı grupların belli olacağı kura çekimi İstinye Orhan Saka Amatörler Evi’nde, kulüp temsilcileri ve TFF yetkililerinin hazır bulunacağı toplantıda yapılacak. 2 Temmuz Pazartesi günü yapılacak kura çekimi sonrası ilimizin 3.Lig’deki temsilcileri Fatsa Belediyespor ve Yeni Orduspor’un 2018-2019 sezonunda mücadele edecekleri gruplar belli olacak.  Statüye göre temsicilerimiz Fatsa Belediyespor ve Yeni Orduspor aynı grupta yer alamayacaklar.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.