Thursday, Feb 21st

Son Gncelleme:06:52:54 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Tffhgd Genel Başkanı Dr.Abdurrahman Arıcı Ordu'da...

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Genel Başkanı Sayın Dr.Abdurrahman Arıcı, TFFHGD Genel Merkez Haziran ayı toplantısı için Ordu’ya geldi.

 

ürkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Genel Merkez Haziran ayı toplantısı için Ordu’ya gelen Başkan Dr.Abdurrahman Arıcı’yı Ordu Tffhgd Şubesi Başkanı Mehmet Şengül ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Ordu il Hakem Kurulu Başkanı ve Genel Merkez Sekreter Yardımcısı Kahraman Minnet, Ordu ASKF Genel Sekreteri Metin Kır, Ordu ili Klasman, İl ve Aday hakemleri Ordu-Giresun Havalimanı'nda karşıladı.

28-29 Haziranda Ordu ilinde gerçekleşecek toplantılar öncesinde Genel Başkanı Dr.Abdurrahman Arıcı 28 Haziran Perşembe günü saat 18.00 'da Hakemler Dernek Binasında hakem ve gözlemcilerle bir araya gelecek.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.