Wednesday, Aug 21st

Son Gncelleme:04:29:07 AM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Ordu Hakemleri Ünye Kampında

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Ordulu hakemler,  Büyükşehir Belediyesi Ünye Yunus Emre Kuruluş Kampında 2.sini düzenledikleri  Muammer Akova kampına bu yıl Merkez Hakem Kurulu üyesi ve Bölge Sorumlusu Alican Lakot, Trabzon İl Hakem Kurulu Başkanı Ahmet Örgün ve Yönetim Kurulu üyeleri, Trabzon ili klasman hakemleri de katıldı.

 

Ordu il hakem kurulu başkanı Kahraman Minnet 'in konuşmalarıyla başlayan kamp, Trabzon il hakem kurulu başkanı Ahmet Örgün 'ün konuşmalarıyla devam etti. Ordu'ya ve Ordulu hakemlerimize her daim desteklerini esirgemeyen Alican Lakot’un konuşmalarının ardından, Üstad Özdemir Hafızoğlu'nun kanun taksimi ile birlikte kamp ateşi yakıldı.

Ordu hakem camiası katılımlarından dolayı başta Merkez Hakem Kurulu Üyesi ve Bölge Sorumlusu  Alican Lakot 'a,Trabzon il hakem kurulu başkanı Ahmet Örgün 'e ve Yönetim Kurulu üyelerine,Trabzon ili klasman hakemlerine,Ordu ili hakemlerine,Ayrıca bu organizasyon icin büyük emek sarfeden il hakem kurulu başkanı Kahraman Minnet'e ve üyelerine;Dernek Şube Başkanı Mehmet Şengül ve üyelerine ayrıca her daim biz hakemlerin destekçisi olan Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ve Büyükşehir Belediyesi Genel sekreteri Bülent Civelek 'e  saygı ve teşekkürlerini iletiler.

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.