Monday, Jul 22nd

Son Gncelleme:05:26:51 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Karayiğit Kardeşler Yeni Milasspor'da!

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Ünyespor alt yapısından yetişen ve yıllarca başta yeşil-beyazlı takım olmak üzere değişik kulüplerde forma giyen İsmail ve İbrahim Karayiğit kardeşler Muğla Süper Amatör Lig ekiplerinden Yeni Milasspor'u Bal Ligi hedefine taşımak adına aynı renk formayı terletiyorlar.

 

Ünyespor alt yapısından yetişen Karayiğit kardeşler artık Yeni Milasspor'u başarıya taşımak için mücadele ediyorlar. Karayiğit kardeşlerden İbrahim Karayiğit geçtiğimiz sezon formasını giydiği Yeni Milasspor takımı ile tekrar anlaşırken İsmail Karayiğit de bu sezon başında Muğla temsilcisine imza attı. Geçtiğimiz hafta deplasmanda Muğla Üniversitesi takımı ile karşı karşıya gelen Karayiğit kardeşlerin de formasını terlettiği Yeni Milasspor ilk maçını 3-2 kazanarak sezona 3 puan ile başladı. Sezona galibiyetle başlayan Yeni Milasspor'da forma giyen İbrahim ve İsmail Karayiğit kardeşler yeni takımlarını Bal Ligine çıkartma mücadelesi verecekler.

Sağ bekte ve sağ açıkta görev yapan İsmail Karayiğit ile orta sahanın beyni durumundaki İbrahim Karayiğit kardeşler, geçtiğimiz Pazar günü Muğla Üniversitesi takımına karşı mücadele ederlerken 3-2 galip gelen Yeni Milasspor'da her iki futbolcunun ortaya koyduğu performans gözlerden kaçmadı.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.