Sunday, May 26th

Son Gncelleme:06:13:18 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Kaptan Gizem, A Milli Takım Kampında!

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Beşiktaş Kadın Futbol Takımı kaptanlığı yapan Ordulu Gizem Gönültaş, Kadın A Milli Takım kadrosu ile birlikte Antalya kampında yer alıyor. Ünye Gücü FK Kadın Futbol Takımı golcüsü İrem Gönültaş’ın ablası olan Gizem ile birlikte Beşiktaş’dan 8 futbolcu milli kadroda yer alıyor.

 

Kadın Futbol 1.Ligi’nde 8 hafta sonrasında verilen arada gözler A Milli Kadın Futbol Takımı hazırlık maçlarında olacak. 19 ve 22 Ocak’ta Antalya’nın Manavgat İlçesi’nde Slovakya ile iki hazırlık maçına çıkacak olan Milli Takımın Aday Kadrosunda, Ordulu Gizem Gönültaş da bulunuyor. TFF Kadınlar 3.Lig temsilcimiz Ünye Gücü FK Kadın Futbol Takımının golcüsü İrem Gönültaş’ın ablası olan Gizem Gönültaş, Yenimahalle 52 Spor (Soyaspor) alt yapısından yetiştikten sonra değişik kulüplerde forma giydi ve 2015 yılından itibaren de Beşiktaş’ta forma giyiyor. 51 Kez Milli Takım Forması giyen Gizem Gönültaş Beşiktaş’ta hem kaptanlık pazubandının hem de 10 numaranın sahibi.

Beşiktaş’ta hem kaptanlık pazubandının hem de 10 numaranın sahibi olan Gizem Gönültaş, siyah-beyazlı formayla bu sezon 8 maçta 1 gol kaydetti.

14 Ocak’ta toplanan 24 kişilik kadroda Gizem’in formasını giydiği Beşiktaş Kadın Futbol Takımı’ndan 8 ismin yer alması dikkatlerden kaçmadı. Hazırlık maçları Emirhan Spor Kompleksi’nde oynanacak.

Slovakya ile hazırlık maçları oynayacak olan Kadın A Milli Takımımız, hazırlıklarına karşılaşmaların yapılacağı Antalya'da tüm hızıyla devam ediyor. 14 Ocak 2019 Pazartesi gününden bu yana Sensimar Side Resort&Spa Otel'de kampta olan Kadın A Milli Takımı, 19 ve 22 Ocak 2019 tarihlerinde Slovakya ile iki hazırlık maçı yapacak.

Kadın A Milli Takımı'nın kampı, Slovakya karşılaşmalarının ardından 23 Ocak 2019 Çarşamba günü sona erecek.

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.