Monday, Jul 22nd

Son Gncelleme:05:26:51 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

TFFHGD Ordu Şubesi Yönetim Kurulu'ndan Basın Duyurusu

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Ordu Şubesi’nden yapılan basın duyurusunda, üyelerini hedef alan saha içi ve saha dışı ile sosyal medya paylaşımlarını üzüntüyle takip ettiklerini, hakem ve gözlemcilerinin hukuki ve manevi yönden yanında olduklarını, bu tür saldırıları yapanları da kamuoyu nezdinde kınadıkları ifade edildi.

 

Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği Ordu Şubesi Yönetim Kurulu imzalı basın duyurusunda şu açıklamalara yer verildi; “Son zamanlarda Ordu TFFHGD Şubesi üyelerini hedef alan saha içi olaylarını ve sosyal medya paylaşımlarını üzülerek görmekteyiz ve takip etmekteyiz. 
Hakemler ve Gözlemciler olarak gerek saha içerisinde gerekse saha dışında görevimizi; adalet, doğruluk, tarafsızlık ve hakkaniyet ilkelerine bağlı kalarak Ordu ve Türk Futboluna hizmet etmekteyiz. 
Bizler görevimizi yaparken hiçbir kurum, kuruluş, kulüp ve futbol paydaşı ayrımı yapmadan, art niyetli yaklaşımlar içerisinde olmadan, adalet ve ahlak duygusu içerisinde yapıyoruz ve yapmaya da devam edeceğiz. 
Hakemlerimize, verdiği kararlardan ve yaptığı insani hatalardan dolayı yapılan baskı ve saldırılara boyun eğmeden, TFFHGD ORDU Şubesi olarak her zaman Hakem ve Gözlemcilerimizin hukuki ve manevi yönden yanında olduğumuzu bildirir, bu tür saldırıları yapanları da kamuoyu nezdinde kınadığımızı bildiririz. Kamuoyuna Saygıyla bildiririz.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.