Wednesday, Jan 22nd

Son Gncelleme:06:25:50 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Askf ve Tüfad ’dan Başkan Tören’e Ziyaret

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Ordu Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Yönetim Kurulu başkan Mustafa Kılıç, Tüfad Ordu Şube Başkanı Turgut Kır ve Futbol İl Temsilcisi Ali Osman Osma,  Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

 

Ordu Askf Başkanı Mustafa Kılıç ve yönetim kurulu üyeleri ile Tüfad Ordu Şube Başkanı Turgut Kır ve Futbol İl Temsilcisi Ali Osman Osma 31 Mart Yerel Seçimlerinin ardından mazbatasını alarak göreve başlayan Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’i makamında ziyaret etti. Başkan Tören ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken seçim öncesi Federasyonu ziyaret etiğini ve spor adına güzel işlerin olacağını söyledi.

Askf Başkanı Mustafa Kılıç ve Tüfad Ordu Şube Başkanı Turgut Kır mazbatasını alarak görevine başlayan Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören’i tebrik ederken tüm spor camiası adına da başarı dileklerinde bulundular.

Telif Hakkı © 2020 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.