Monday, Sep 16th

Son Gncelleme:07:44:05 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Çakıroğlu ve Deniz, Taban Birlikleri Buluşmasında

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 1
ZayıfMükemmel 

"TASKK Amatör Spor Kulüpleri ve Taban Birlikleri Buluşması" gecesinde Karadeniz Vakfı Yürütme Kurulu Üyesi ve Ordu İlini Temsilen Vakıf Meclis Üyesi, Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Başkan Fahri Danışmanı olan Yeniköy Spor Kulübü'nün Fair Play Komitesi Kurucu Başkanı Tarkan Deniz ve Ünyespor eski kulüp başkanlarından Osman Çakıroğlu da katılım sağladı.

 

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu ve Amatör İşler Sorumlusu İcra Kurulu Üyesi, Yeniköy Spor Kulübü Onursal Başkanı olan Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu (TASKK) ve İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (İASKF) Genel Başkanı Ali Düşmez'in ev sahipliğinde, 20 Haziran Perşembe akşamı İstanbul İstinye'de Karadeniz Vakfı'nda tertiplenen "TASKK Amatör Spor Kulüpleri ve Taban Birlikleri Buluşması" gecesinde Karadeniz Vakfı Yürütme Kurulu Üyesi ve Ordu İlini Temsilen Vakıf Meclis Üyesi, Ordu Ticaret ve Sanayi Odası (OTSO) Başkan Fahri Danışmanı olan Yeniköy Spor Kulübü'nün Fair Play Komitesi Kurucu Başkanı Tarkan Deniz'de katılım sağladı.

Türkiye Cumhuriyeti Millî Eğitim Bakanı Dr. Ziya Selçuk ve Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile de buluşulan programda Tarkan Deniz, İstanbul Ünyespor Kulüp Başkanı Osman Çakıroğlu ve Tek Rumeli TV  Spor Müdürü Mehmet Çelik ile çok sayıda spor kulübü yöneticisiyle de görüştü.

Deniz, İstanbul Bölge Karması'nın Almanya'nın Münih kentinde düzenlenen UEFA Bölgeler Kupası (UEFA Regions' Cup) finalleri A Grubu ikinci maçında Fransa temsilcisi Ligue de Normandie'yı dün 2-1 mağlup etmesi dolayısıyla tebrik ederek  kutladı.

Gruptaki ilk maçında West Slovakia'yı 3-1 yenen İstanbul Bölge Karması, Gruptaki son maçını 23 Haziran Pazar günü saat 11.30'da ev sahibi Bavaria ile oynayacaklar. Karşılaşma sonunda kazanır veya berabere kalırsa A Grubu'nu lider bitirecek ve UEFA Bölgeler Kupası'nda finale yükselecek temsilcilerimize Spor Aksiyon aracılığıyla şimdiden başarılar diliyoruz.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.