Tuesday, Oct 15th

Son Gncelleme:06:26:18 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Ordu Hakemleri ve Gözlemcileri Klasmanları Belli Oldu

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Merkez Hakem Kurulu, 2019-2020 futbol sezonunda görev yapacak hakem ve gözlemcileri açıklarken Ordulu hakemlerden ve gözlemcilerden terfi edenler de belli oldu. Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu tarafından onaylanan hakem ve gözlemci klasmanları listesinde Ordulu hakemlerin çıkışı gözlerden kaçmadı.

 

Geçen sezon Ordu Bölgesi'nde görev yapan ve yeni sezonda görev yapacak olan ve terfi eden hakemler belli oldu. İl Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamada özellikle kadın hakemlerin terfi etmeleri dikkat çekti.

 

Geçtiğimiz sezon üst klasman hakemi olan Samet Çavuş geçen sezonki gibi yerini korurken, Uygar Bebek ve Cemal Alpay da terfi ederek Üst Klasman Yardımcı Hakemi oldular.

-Karadeniz’in tek kadın hakemleri Ordu’dan -

Terfi listesinde dikkat çeken ayrıntı ise Karadeniz Bölgesi’nin tek kadın hakemlerinin Ordu’dan çıkması oldu. Sibel Güngör Kadın Bölgesel Hakem olurken, Esma Aydın ve Damla Ata da Kadın Bölgesel Yardımcı Hakemliğine terfi ederek dikkat çektiler. Ayrıca Pelin Tekneci bu sene yaptığı çıkışın karşılığında Bölgesel Kadın Hakem unvanı kazandı.

Ordu İli Mevcut Klasman Hakemleri

Üst Klasman Hakemi Samet Çavuş, Klasman Hakemleri Volkan Şeker, Adem Cinek, Klasman Yardımcı Hakemleri Mehmet Şengül, Metin Cebeci, Metin Yalçın, Bölgesel Hakemler Tolga Elikçioğlu, Haluk Gürsoy, Ersan Şen, Ümit Gürsoy, Bölgesel Yardımcı Hakemler Sinan Akdeniz, Burak Taştemel, Soner Bingöl, Tarık Akyürek, Yunus Dolu, E.Sertan Akman, Mehmet Barsbay, Kadın Bölgesel Hakem Sibel Güngör, Kadın Bölgesel Yardımcı Hakemler Esma Aydın, Damla Ata

Terfi Eden Hakemler

Üst Klasman YRD Hakem Uygar Bebek, Cemal Alpay (Mevcut Klasmanları A Yardımcı Hakem), Bölgesel Hakem Ümit Gürsoy (Mevcut Klasman İl Hakemi), Bölgesel YRD Hakem Kaan Taştemel, Berat Kömür, Enes Daban, Göktürk Doğuş(Mevcut Klasman İl), Bölgesel Kadın Hakem Pelin Tekneci

Ulusal ve Bölgesel Gözlemciler

Klasman Gözlemcisi Murat Şener, Bölgesel Gözlemciler Kahraman Minnet, Murat Kaya, Fatih Aşlamaçıoğlu, Anıl Demireğen

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.