Sunday, Apr 21st

Son Gncelleme:04:06:28 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Yeni Orduspor’da Dur Durak Yok!

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Türkiye Futbol Federasyonu 3.Lig ekibi Yeni Orduspor’da, Ankara Kızılcahamam kampının ardından verilen 2 günlük izin sona ererken, Mor Beyaz Siyahlı ekip, dün 19 Eylül Stadyumu’nda gerçekleştirdiği antrenmanla hazırlıklarına kaldığı yerden devam etti.

 

Lig öncesi sıkı bir çalışma içine giren Yeni Orduspor, Kızılcahamam kampının ardından antrenmanlarını dün Teknik Direktör Cahit Terzi nezaretinde sürdürdü.

19 Eylül’de çalışıyorlar

Ordu’da bir hafta daha çalışacak olan Yeni Orduspor, ardından Afyon’a geçecek. 2 Ağustos tarihinde Afyon kampına başlayacak Mor Beyaz Siyahlılar, yaklaşık 10 gün burada kaldıktan sonra Ordu’ya dönüp ligin başlamasını bekleyecek. Afyon’da bir turnuvaya da katılmayı planlayan Ordu temsilcisi, çokça hazırlık müsabakası oynayıp lige hazır hale gelmeyi planlıyor.

“Afyon’da kamp olacak”

Yeni Orduspor Kulübü Başkanı Faruk Zavalsız, çalışmaların devam ettiğini söyleyerek; “Kızılcahamam kampının ardından takımımız 2 gün izin yaptı. Şimdi de hazırlıklarımıza Ordu’da devam ediyoruz. Bir hafta Ordu’da çalıştıktan sonra 1-2 Ağustos gibi 3. etap kampı için Afyon’a geçeceğiz. Afyon’da 10 günlük bir kamp yapacağız. Burada hazırlık müsabakaları oynayacağız. Ardından da Ordu’ya dönüp lige en iyi şekilde girmek için son hazırlıklarımızı Ordu’da gerçekleştireceğiz” dedi.

Öte yandan Yeni Orduspor, TFF 3.Lig’deki ilk müsabakasını 27 Ağustos Pazar günü Gölcükspor ile deplasmanda oynayacak.

Ordu Hayat / Tevfik Kul

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.