Saturday, May 25th

Son Gncelleme:06:13:18 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Terzi: “Birlikte Başaracağız”

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Erzincan deplasmanında sezonun en güzel futbolunu oynadıklarını ifade eden Yeni Orduspor Kulübü Teknik Direktörü Cahit Terzi, “Taraftarımız bize inansın ve destek versin. Onlar bize destek verdiği sürece başaramayacağımız hiçbir şey yok” dedi.

 

Net Golümüz Sayılmadı

Teknik Direktör Cahit Terzi, katıldığı bir televizyon programında Lig’le ilgili değerlendirmelerde bulundu. Terzi, “Bu hafta Erzincan deplasmanındaydık. Takımımız orada güzel bir oyun sergiledi. Sonucu belki gol olarak değerlendiremedik ama yüzde 70 top hep bizdeydi. Belki de sezonun en güzel futbolunu oynadık. Kaçırdığımız net gol pozisyonlarımız var. Birde hakemin ofsayt kaldırarak iptal ettiği sayılmayan yüzde yüz bir golümüz var. Erzincan takımı beşte beş yapmıştı. 5 haftadır hiç gol yemiyor. İdarecileri bile ilk defa böyle zor bir duruma düştüklerini ifade ettiler” diye konuştu.

Puan Kaybına Tahammülümüz Yok

“Takımımız her geçen gün oyun gücünü ve tempoyu daha da arttırıyor” diyen Yeni Orduspor Teknik Direktörü Cahit Terzi, “İnşallah bundan sonra daha iyi neticeler alacağız. Artık Erzincan maçını unutuyoruz. Aldığımız bir puan hanemize yazıldı. Sahamızda oynayacağımız Van Büyükşehir Belediyespor ve Muğlaspor maçlarımız var. Sahamızda oynayacağımız maçlar artık bizim için çok önemli. Bundan sonraki maçlarımızda puan kaybına tahammülümüz yok. İnşallah bu hafta pazar günü taraftarımızın da desteğiyle 3 puanı hanemize yazdırıp çıkış yapmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Taraftarımız Bizi Yalnız Bırakmasın

Taraftarlara da çağrıda bulunan Terzi, “Bilindiği gibi 12’nci adam bir takım için çok önemli. Biz bunun eksiklerini geçen senede hissettik, bu sene de hissediyoruz. Güzel bir takımımız var ancak sadece itici bir güce ihtiyacımız var. Eğer bize taraftarımız iç sahalarda oynadığımız 3 maçta destek verseydi berabere kaldığımız maçlarda da galip gelebilirdik. Şu an ligin çokta farklı bir yerinde olabilirdik. Ama çok kaybedilmiş bir şey yok. Biz tekrar taraftarımızla birlikte güzel bir başlangıç yapmak istiyoruz., Taraftarımızı pazar günü Van Büyükşehir Belediyespor maçında bizlere destek vermeye davet ediyorum” dedi.

Sakatlığı Süren 3 Futbolcu Maça Yetiştirilecek

Takımdaki sakatlığı süren futbolcularla ilgili de bilgi veren Terzi, “Erzincanspor maçında sakatlanan oyuncumuz Serdar Karaduman’ın ağrıları var. Doktorun kontrolünde bir iki gün daha dinlendirmemiz gerekiyor. Bunun yanında Fatih Arat ve Turan Yılmaz’da da sakatlığımız var. Onlar da düz koşuyla beraber çalışmalarına devam edecek. 3 oyuncumuzun da maçta oynama oranı çok yüksek. İnşallah Pazar günü Van Büyükşehir Belediyespor maçına üçünü de yetiştireceğiz” diyerek sözlerini tamamladı.

Telif Hakkı © 2019 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.