Wednesday, Jan 29th

Son Gncelleme:07:06:45 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Ordu'da puanlar paylaşıldı! 0-0

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Spor Toto 3.Lig 2.Grupta sezona kendi sahasında Kırşehir Belediyespor maçıyla başlayan Yeni Orduspor, bekleneni veremediği maçta rakibi ile golsüz berabere kaldı.

 

Genelde orta alan mücadelesi şeklinde geçen ve iki takımın da çok top kaybı yaptığı maçta ev sahibi Yeni Orduspor birkaç atakta gole gitmeyi başaramadı. Maçtan 1 puanla ayrılmayı kafasına koyan konuk ekip Kırşehir Belediyespor bu amacına ulaştı ve ligin ilk haftasında oynanan maçta puanlar paylaşıldı.

YENİ ORDUSPOR:0-KIRŞEHİR BELEDİYESPOR:0

STAD: 19 Eylül Stadı

HAKEMLER: Özgür   Reha Alıcı **,Hüseyin Otyakmaz **, Hacı Mehmet Ekmekyermez**

YENİ ORDUSPOR: Murat Demir **, Kerem Hakan Vapurluoğlu *, Ramazan Sal *, Kerim Bölük **, Furkan Işıkemir * (Dk-77 İbrahim Bingöl *), Mustafa Kayabaşı *, Sebahhattin Usta * (Dk-46 Hasan Kaya * ), Mustafa Öztürk * , Fatih Özçelik * , Fatih Şerifoğlu * (Dk-65 Burak Aydın *)

KIRŞEHİR BELEDİYESPOR: Hamdi Tevfik Altıok ** , Emre Bayrak **(Dk-68 Ogün Bayrak *), Murat Şimşek **,Taha Batuhan Yayıkcı **, Erdinç Karakaş *, Fatih Şen **, Uğur Ayhan **, Turgay An *, Emre İşçiler *(Dk-70 Fırat Aras *), Mahmut Sönmez *(Dk-85 Mert Narin *), Sinan Uzun*

SARI KARTLAR: Fatih Şerifoğlu, Fatih Selimhan Solmaz, Mustafa Kayabaşı (Yeni Orduspor), Taha Batuhan Yayıkcı, Murat Şimşek, Ogün Bayrak(Kırşehir)


Telif Hakkı © 2020 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.