Sunday, Sep 24th

Son Gncelleme:07:28:04 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Beşiktaş

Ertuğrul Sağlam istifa etti...

UEFA Kupası'ndaki Metalist maçı sonrası eleştiri oklarının hedefi haline gelen Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, basın karşısına çıktı ve çarpıcı bir konuşma yaptı! "Adam gibi geldim, adam gibi devam ettim ve adam gibi bitiyorum" diyen Sağlam istifa kararını açıkladı!

Devamını oku...

Trabzon'u Bana Bırakın

Siyah-beyazlıların hücumdaki en büyük silahlarından biri olan Filip Holosko, "Trabzonspor savunması beni durduramaz. Süper futbolumla ve atacağım golle Beşiktaş'ı derbide galibiyete taşıyacağım" iddiasında bulundu.

Devamını oku...

Beşiktaş'ta "Kimsenin yeri garanti değil"

''Takıma ekip ruhunu aşıladık ve iyi bir takım olma yolunda büyük mesafe katettik'' diyen Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, takımda hiçbir oyuncunun yerinin garanti olmadığına işaret etti.

Pazartesi, 04 Ağustos 2008 19:42 tarihinde güncellendi Devamını oku...
Telif Hakkı © 2017 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.