Sunday, Sep 24th

Son Gncelleme:07:28:04 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Torku Konyaspor'da başarılı olacağıma inandığım için buradayım

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Orduspor'dan Torku Konyaspor'a transfer olan tecrübeli orta saha oyuncusu Ali Çamdalı, başarıyı isteyen bir takıma geldiğini ve kendisinin de öncelikli düşüncesinin buna katkı sağlamak olduğunu söyledi.

 

Torku Konyaspor'un Orduspor'dan yeni transferi Ali Çamdalı, başarıyı isteyen yeni bir camiaya geldiği için heyecanlı olduğunu belirterek, "Uğur Tütüneker hocayla daha önce Orduspor'da birlikte çalışmıştım. Kendisi hırsını ve inancını takıma yansıtan başarılı bir teknik direktör. Orduspor ile sözleşmem bittikten sonra gelen teklifler vardı. Ama ben kendim için en uygun olduğuna inandığım Torku Konyaspor'un teklifini kabul ettim. Burada gerçekten tam bir aile havası var. Kısa sürede gördüğüm kadarıyla arkadaşlık en üst düzeyde. İnanmışlık, birliktelik başarıya giden en önemli etkenler. Bende burada takım arkadaşlarımla birlikte elimizden gelenin en iyisini Torku Konyaspor'un başarılı olması adına yapmanın gayretinde olacağız. Umarım bizim adımıza istediklerimizin gerçekleştiği ve sonu güzel biten bir sezon olur" diye konuştu.

Taraftarların bir takım için olmazsa olmazlarda olduğunun da altını çizen tecrübeli oyuncu Ali Çamdalı, "Futbol taraftarla güzel. Torku Konyaspor taraftarını dışarıdan ve rakip olarak oynadığımız dönemlerden biliyorum. Onların tribünlere gelmesi birazda bizim alacağımız sonuçlara bağlı. Bunun farkındayız. Ama takım olarak 2 sezon aradan sonra Süper Lig'e yükselen ve bu heyecanı yaşamaya hazırlanan taraftarlarımızın iç sahada oynayacağımız maçlarda bizleri yalnız bırakmayacaklarına inanıyoruz. Onların desteği bizim alacağımız başarılı sonuçlarla birleşince Torku Konyaspor adına her şey istenildiği gibi olacak. Buna inanıyorum" şeklinde görüş belirtti.

Konyaspor.org.tr

Telif Hakkı © 2017 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.