Tuesday, Jan 28th

Son Gncelleme:07:06:45 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Ünye Lisesi ve Endüstri Meslek Lisesi Grup Finalinde Karşı Karşıya.

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Liseler arası grup şampiyonası Ünye’de 3 grupta oynanan karşılaşmalarla devam ediyor. B grubunda ilk iki maçını kazanan takımlardan Ünye Lisesi ve Ünye Endüstri Meslek Lisesi Pazartesi günü gruplarında 1. olabilmek için sahaya çıkacaklar.

 

Ünye Çınarsuyu Suni Çim Spor Tesislerinde oynanan müsabakalarda liseli gençler ilçe 1.’liği için kıran kırana mücadele ediyorlar. B grubunda Antrenör Murat Sanioğlu ve Takım Sorumlusu Serhat Ülgen yönetimindeki Ünye Lisesi B grubunda oynadıkları ilk karşılaşmada Çaybaşı Lisesi’ni 6-0 mağlup ettikten sonra Anadolu Öğretmen Lisesi karşısına çıktı. Bu karşılaşmayı da 5-1 kazanan Ünye Lisesi Pazartesi günü B grubu 1. liği için Ünye Endüstri Meslek Lisesi ile mücadele edecek.

B Grubu için mücadele edecek bir diğer takım olan Ünye Endüstri Meslek Lisesi futbol takımı Beden Eğitimi Öğretmeni Hasan Güdek idaresinde oynadığı grup maçlarında Anadolu Öğretmen Lisesi’ni 3-0 ve Çaybaşı Lisesi’ni de 5-0 yenerek grup 1.’liği iddiasını sürdürmüş oldu.

Ünye Lisesi ile Ünye Endüstri Meslek Lisesi arasında oynanacak B Grubu 1’liği karşılaşması 27.12.2010 Pazartesi günü saat 11.00’de Çınarsuyu Suni Çim Spor Tesisleri’nde. Bu karşılaşma öncesinde de saat 10.00’da Anadolu Öğretmen Lisesi-Çaybaşı Lisesi grup 3.’lük ve grup 4.’lüğü karşılaşması oynanacak.

3 grupta grup müsabakaları sonucunda 1. olan takımlar kendi aralarında İlçe birinciliği mücadelesine çıkacaklar. Ünye İlçe 1. ‘si olacak lise takımı ilçemizi Ordu’da temsil edecek.

 

 

Telif Hakkı © 2020 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.