Wednesday, Dec 19th

Son Gncelleme:04:29:14 PM GMT

SPOR AKSIYON'DASINIZ:

Geleneksel 17. Kurumlar Arası Futbol Turnuvası Başlıyor!

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 0
ZayıfMükemmel 

Daha önceki yıllarda Ünye Belediyespor tarafından her yıl geleneksel olarak düzenlenen Kurumlar arası Halı Saha Futbol Turnuvası bu yıl 17.’sine hazırlanıyor. Bu yıl turnuva Ünye 1957 Spor organizasyonu ile yapılacak.

 

Bu yıl 17.’si düzenlenecek olan geleneksel Resmi Daireler ve Kurumlar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası için geri sayım başladı. 27 Nisan 2017 tarihinde başlaması planlanan turnuva için kayıtlar başladı. Atatürk Parkı Halı Saha Tesisleri Spor Servisine yapılacak turnuva müracaatları 25 Nisan 2017 tarih saat 15.00’e kadar devam edecek. Müracaatların sona ermesiyle birlikte grup kurları çekilecek ve 27 Nisan 2017 tarihinde de turnuvanın ilk müsabakaları oynanacak. Kura çekimi Belediye Meclis Salonunda saat 16.00’da yapılacak.

Bu sene 17.’si düzenlenecek olan Resmi Daireler ve Kurumlar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası ile ilgili olarak bir açıklamada bulunan Belediye Başkan Yardımcısı ve Ünye 1957 Spor Basın Sözcüsü Erhan Eren, turnuvanın her yıl olduğu gibi ilgi ile takip edileceğini ifade ederken katılımın yüksek olmasını beklediklerini söyledi. Eren açıklamasında, daha önceki yıllarda Ünye Belediyespor tarafından organize edilen turnuvanın bu yıl Ünye 1957 Spor tarafından organize edileceğini, bu manada sporun birleştirici yönünden hareketle sahada mücadele edecek takımlarda forma giyecek sporcular arasında kaynaşmayı, dostluk ve arkadaşlık bağlarını güçlendirilmeyi amaçladıklarını söyledi. Futbolun popülaritesinin her dönemde yerini koruduğunu da sözlerine ekleyen Ünye 1957 Spor Kulübü Basın Sözcüsü Erhan Eren, Ünye’nin derin ve eskilere dayanan çok özel bir futbol geçmişinin olduğunu, bunu da geçmişte yaptığı kum turnuvası maçlarıyla ispatladığını belirtti. Ünye 1957 Spor tarafından organize edilecek ve bu yıl 17.’si düzenlenecek turnuvanın renkli maçlara sahne olmasını beklediğini de söyleyen Eren maçların sportmence, fair play çerçevesinde geçmesini, sakatlık gibi arzu edilmeyen hadiselerin yaşanmamasını dilediğini ifade etti.

SPOR AKSİYON

Telif Hakkı © 2018 SPOR AKSİYON-ORDU'DA SPORUN EN ETKİLİ ADRESİ. Tüm Hakları Saklıdır. Kullanim Kosullari:Iceriklerin kopyalanmasi, web ve basili yayinlar uzerinden yayinlanmasi izne tabiidir. Kaynak gostermek kosulu ile yayinlamak serbesttir.SPOR AKSIYON. Joomla!, GNU/GPL lisansı ile dağıtılan bir Özgür Yazılımdır.